Dizüstü Kulaklık ve Mikrofonu Aynı Anda Kullanamama Sorunu

Nadir Can

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, size bir soru sormak için foruma kaydoldum. Bir dizüstü bilgisayara sahibim. Sadece 1 adet jak girişi var, bu yüzden telefonlara uygun versiyondan kulaklık aldım. Laptopun mikrofonu çok kötü ve ben de yayın yapmak istediğim için kullanamıyorum. Sadece kulaklığı algılıyor. Bir pencere çıkıyor, kulaklık ve mikrofonu aynı anda seçemiyorum. Bu yüzden ikisini kullanamıyorum. Bilgisayarım Windows 10 Pro lütfen yardım edin :( Nasıl ikisini birden kullanacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini birden tanımaması değil de büyük ihtimalle kullandığın kulaklığın mikrofonu bilgisayarla uyumlu değildir. PC için olan mikrofonlu kulaklıkları dene istersen.

Son düzenleme:
Veya aperatif şeyler var onları da satın alabilirsin, jak kısmını 2 hale getiriyor birini mic, birini de hoparlör için takıyorsun, öyle bir şey gördüm fakat daha önceden denemedim bilgine.

Mikrofon jack splitter olarak geçiyor adı, aliexpressten baktım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı