DJI Mini 2 500 m sınırı nasıl kaldırılır?

Yerleşim sayılmaz aslında o görünen yere epey uzaktayım, fcc mod olunca sinyal korkum pek olmuyor ama GPS giderse kötü olur, en ufak bir dengesizlik görürsem hemen geri indiriyorum, hiç riske girmiyorum, buralardan pek uçak geçmiyor ama yine de flightradar24'ten bakıyorum hava trafiğine. Zaten son 1-2 deneme yaparım sonra satmayı düşünüyorum.

Neden satmayı düşünüyorsunuz hocam.

Neden satmayı düşünüyorsunuz hocam.

Uçuş süresi 40 dakika civarında, kamerası daha iyi olan, sensörlü ve rüzgar direnci daha güçlü yeni çıkan dronlardan almak amacındayım yaz aylarında. Mesela Autel EVO Lite+ çok iyi görünüyor ama Türkiye'ye gelir mi bilmiyorum. Belki FPV de alabilirim veya kendim toplamayı öğrenebilirim, bunu da araştırıyorum.

Uçuş süresi 40 dakika civarında, kamerası daha iyi olan, sensörlü ve rüzgar direnci daha güçlü yeni çıkan dronlardan almak amacındayım yaz aylarında. Mesela autel EVO Lite+ çok iyi görünüyor ama Türkiye'ye gelir mi bilmiyorum. Belki FPV de alabilirim veya kendim toplamayı öğrenebilirim, bunu da araştırıyorum.

Çok para hocam cihazlar yazık gerçekten bende isterim üst bir cihaza geçmek ama 20k bayılmam gerekiyor çok büyü para hobi için değmez uçarken bugün ilter girdi uydu gitti atti mod ile getirdim cihazı yazık ülke de hobiye de izin yok.

IMG_20220304_172527.jpg
IMG_20220304_173400.jpg
IMG_20220304_175050.jpg
IMG_20220304_180225.jpg

Filtre mi kullıyorsun hocam çok iyi görünüyor fotoğraflar.

Sunnylife nd 32 pl vardı hocam biraz da Adobe lightroom.
Uçuş süresi 40 dakika civarında, kamerası daha iyi olan, sensörlü ve rüzgar direnci daha güçlü yeni çıkan dronlardan almak amacındayım yaz aylarında. Mesela autel EVO Lite+ çok iyi görünüyor ama Türkiye'ye gelir mi bilmiyorum. Belki FPV de alabilirim veya kendim toplamayı öğrenebilirim, bunu da araştırıyorum.

Fvp benim de kafamı karıştırıyor toplamak hem araştırma hem de iyi para gerektiriyor DJI FPV'ye bakıyorum uçuş süresinin ve kamerasının yetersizliği anlamsız geliyor Air2s alır geçerim DJI FPV alınırsa kafasına GO Pro şart bakalım yeni modeller çıksın DJI mini 3 geliyor 1 aya tanıtılacak yine en ulaşılabilir o olur ama 250 gramdan çıkamıyoruz öyle de 😂

Son düzenleme:
Sunnylife nd 32 pl vardı hocam biraz da Adobe lightroom.

Fvp benim de kafamı karıştırıyor toplamak hem araştırma hem de iyi para gerektiriyor DJI FPV'ye bakıyorum uçuş süresinin ve kamerasının yetersizliği anlamsız geliyor Air2s alır geçerim DJI FPV alınırsa kafasına GO Pro şart bakalım yeni modeller çıksın DJI mini 3 geliyor 1 aya tanıtılacak yine en ulaşılabilir o olur ama 250 gramdan çıkamıyoruz öyle de 😂
Mini 3 15k dan aşağı olmaz büyük ihtimalle bu ülkede. 2500 metre deneyecektim ama yemedi 😁. Bu son testimdi artık yükseklik testi yapmayacağım, başımız ağrımasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Mini 3 15kdan aşağı olmaz büyük ihtimalle bu ülkede. 2500 metre deneyecektim ama yemedi 😁. Bu son testimdi artık yükseklik testi yapmayacağım, başımız ağrımasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Süper bu yükseklikten görüntü görmek isterim hocam mailime atar mısınız maşallah.

@cenkkk hocam naptınız sattınız mı hangi modele geçtiniz bende model değişikliği düşünüyorum maddi açıdan ayarlayabilirsem Air2s düşüncem var.

Yok hocam satmadım, satsam alamam yenisini bu piyasada. Siz ne yaptınız en fazla kaç metreye çıktı?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı