DJI Mini 2 500 m sınırı nasıl kaldırılır?

Merhaba,
DJI Mını2 kullanıcısıyım. DroneHack ile alakalı destek ve bilgi almak istiyorum. Sanıyorum aranızda yardımcı olabilecek seviyede bilgi ve deneyim sahibi insanlar var. İletişime geçerseniz sevinirim.

[email protected]
Merhaba,
DJI Mını2 kullanıcısıyım. DroneHack ile alakalı destek ve bilgi almak istiyorum. Sanıyorum aranızda yardımcı olabilecek seviyede bilgi ve deneyim sahibi insanlar var. İletişime geçerseniz sevinirim.

[email protected]

Merhaba,

[email protected]
Merhaba,

[email protected]

Nasıl bir yardım hocam, buradan yazarsanız da yardımcı olabiliriz.

Drone ortalama 1km uzaklaştıktan sonra sinyal gücü çok düşüyor. Sanırım bunu drone hack ile boostlayabiliyoruz. Aynı zamanda 500 metre sınırını aşmak istiyorum bu yazılım ile. DJI Mini2 için bu işleme yardım arıyorum.

Yok hocam satmadım, satsam alamam yenisini bu piyasada. Siz ne yaptınız en fazla kaç metreye çıktı?

Satıyorum şu an Air2s düşüncem var 1300'den sonra denemedim yatay 5km denedim 657 metre de tek diş sinyal gitmişti.
Konuyu rastgele görüp bu resimlerden sonra bende merak saldım hocam yeni başlayacaklar için birkaç model önerebilir misiniz?

Bütçe isteyen bir hobi DJI cihazlardan şaşma başlangıç için en iyi tercih DJI Mini 2 diyebilirim bütçe olarak aşarsa Mini SE alın ama bu model de sinyal sorunları fazla uzağa gönderememe problemleri olacaktır kesinlikle fcc yani kumanda sinyal gücü arttırma işlemi gerekiyor şunu da ekleyeyim biraz kanser bir hobi vücuda bulaşıyor bir süre sonra elinizdekini satıp cihaz yükseltmek istiyorsunuz en azından ben böyleyim 😂

Son düzenleme:
Bütçe isteyen bir hobi DJI cihazlardan şaşma başlangıç için en iyi tercih DJI mini 2 diyebilirim bütçe olarak aşarsa mini SE alın ama bu model de sinyal sorunları fazla uzağa gönderememe problemleri olacaktır kesinlikle fcc yani kumanda sinyal gücü arttırma işlemi gerekiyor şunu da ekleyeyim biraz kanser bir hobi vücuda bulaşıyor bir süre sonra elinizdekini satıp cihaz yükseltmek istiyorsunuz en azından ben böyleyim 😂

7500 civarı bir cihaz baktığıma göre güzel bir cihaza benziyor. 2 yıllık bir cihaz çokta eski değil teşekkürler

@cenkkk Hocam :)

IMG_20220428_183003.jpg
IMG_20220428_183833.jpg

Sıfır aldım mavic 3 çok gereksiz para yani işinizi hayatınızı bu işten kazanmıyorsanız gerek yok be hocam Air2s canavar alın geçin.

Ama sıfır Air 2S'te özelliklerine göre çok pahalı ve uçus süreleri bana düşük gelmeye başladı, ya Autel EVO Lite alacağım ülkeye gelirse, fiyatına göre ya da 50 dakika uçuş süreli ya da V Copter Falcon veya Mavic 3 ve dongle alacağım, bu işten hayatımı kazanmıyorum bu bir tutku yani sonsuz ömrümüz yok bu keyfi yaşamak lazım.
@KağanBey Hocam acele etmiş olabilirsin Mini 3 Pro çıkacak deniyor, 47 dakika uçuş süresi ve birçok gelişmiş özellikleri olacakmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı