DJI Mini 3 Pro nasıldır?

Video doğrulaması da istiyorlarmış, büyük ihtimalle kabul olmayaca yine de şansını dene. Bunu dener misin? İngilizcen yoksa biraz da olsa bilen birinden yardım almalısın.

Ah be kardeşim yukarıda uyarmıştım seni kapalı alanda uçurma pervane koruyucu yoksa, alır almaz Care Refresh yaptır diye.

Son düzenleme:
Bıraktığınız linkin yorumlarında kodun 1 ay sonra geldiği yazıyor. Bugün drone u konyaya yollayacağım. Bu arada yollayacağım kişi bir tanıdığın güvenilir dediği biri, Care refreshi yaptiracaktim ama Türkiye'de satışı yoktu olsaydı hemen satın alıp yapacaktım, neyin dogrulamasini istiyorlar video ile ?

Bıraktığınız linkin yorumlarında kodun 1 ay sonra geldiği yazıyor. Bugün drone u konyaya yollayacağım. Bu arada yollayacağım kişi bir tanıdığın güvenilir dediği biri, Care refreshi yaptiracaktim ama Türkiye'de satışı yoktu olsaydı hemen satın alıp yapacaktım, neyin dogrulamasini istiyorlar video ile ?
Service Plans - DJI burada öyle yazıyor. VPN ile PayPal hesabı açabilirsin veya yurtdışında bir tanıdığın varsa yardımcı olabilir.

Avustralya da amcamın oğlu var en basitinden ona para atıp ondan ödeyebilirim paypal hesabı varsa. Yalnız tekrar tekrar söylüyorum bu hizmet resmi olarak geçerli değil Türkiye de, emin misiniz işe yarayacağına, paramız çöpe gitmesin.Bir de benim niyetim bu seferlik biz kasindik diyip care refresh e arıza hakkında haber vermemek. Konya'ya yaptırmak, bugün akşam üstüne doğru da babamı ikna edip amca oğluma haber vermek. Babam bu duruma yanaşmıyor çünkü abisiyle arası iyi değil.

Hocam babamı ikna ettim gibi, sırada amcaoğlu ma yazıp PayPal hesabı var mı sormak. Ancak bakın tekrar tekrar tekrar soruyorum. Bu care refresh Türkiye de geçerli değil, ayrıca arızalı ürünü almadan yenisini gönderiyorlar. 2k TL üzeri bir para söz konusu ve az bir para değil. Lütfen süreç nasıl işliyor burdan DJI a nasıl kargo göndereceğim bilgi verirmisiniz.

Son düzenleme:
Avustralya da amcamın oğlu var en basitinden ona para atıp ondan ödeyebilirim PayPal hesabı varsa. Yalnız tekrar tekrar söylüyorum bu hizmet resmi olarak geçerli değil Türkiye de, emin misiniz işe yarayacağına, paramız çöpe gitmesin. Bir de benim niyetim bu seferlik biz kasindik deyip care Refresh'e arıza hakkında haber vermemek. Konya'ya yaptırmak, bugün akşam üstüne doğru da babamı ikna edip amca oğluma haber vermek. Babam bu duruma yanaşmıyor çünkü abisiyle arası iyi değil.

Hocam babamı ikna ettim gibi, sırada amcaoğlu ma yazıp PayPal hesabı var mı sormak. Ancak bakın tekrar tekrar tekrar soruyorum. Bu care Refresh Türkiye de geçerli değil, ayrıca arızalı ürünü almadan yenisini gönderiyorlar. 2K TL üzeri bir para söz konusu ve az bir para değil. Lütfen süreç nasıl işliyor buradan DJI'a nasıl kargo göndereceğim bilgi verir misiniz?

Seni yanlış yönlendirmek istemem. Türkiye distribütörü Karfo, orayı arayıp detaylı bilgi alsan daha iyi olacak.

Son durum yok care refreshin süresi doldj yaptırmadan. Cihaz bugün konyadan kargolanacak sanırım kol değişti ve Gimble ın da bir sorunu varmış o halloldu son dakika alt sensör ile ilgili birşey çıktı o da hallolursa bugün gelecek.

Son durum yok care Refresh'in süresi doldj yaptırmadan. Cihaz bugün Konya'dan kargolanacak sanırım kol değişti ve Gimble ın da bir sorunu varmış o halloldu son dakika alt sensör ile ilgili bir şey çıktı o da hallolursa bugün gelecek.

Ne kadar ücret istedi?

Geri
Yukarı