DJI Mini 3 Pro nasıldır?

Bu arada Türkiye'de böyle bir hizmet resmi olarak var mi? Az önce Amazon'da gördüm 3K TL yazıyordu.

Care Refresh 48 saat içinde aktive edilmeli yoksa kabul edilmez, şimdi hiçbir şey olmamış gibi hemen kayıt yapmayı dene, burada drone tamiri kazığın da ötesinde, çok üçkağıtçı var bu sektörde. Halen anlamıyorum nasıl oldu, ben DJI mini 2'yi 4 metre yüksekten yere düşürdüm sadece kolda çatlak oluştu birkaç hafta öyle uçurdum sonra kendim tamir ettim.

Nereden alayım hemen bir link atar mısınız. En son baktığımda ülkenizde satın alın yazıyordu ama Türkiye de satışı yok bu hizmetin ne yapacağız.

Nereden alayım hemen bir link atar mısınız? En son baktığımda ülkenizde satın alın yazıyordu ama Türkiye de satışı yok bu hizmetin ne yapacağız.

DJI kullanıcı hesabı oluşturduğunda link gelmedi mi?

Rc kumandadan hesap oluşturdum link e postaya mı gelecek.

Bu arada google play store da DJI uygulaması yok, DJI store var o da yurtdışı için sanırım.

Son düzenleme:
RC kumandadan hesap oluşturdum link e postaya mı gelecek.

Bu arada Google Play Store da DJI uygulaması yok, DJI Store var o da yurt dışı için sanırım.

Bu linkler yardımcı olur. Kendi cihazim kırılmış gibi üzüldüm.

Şöyle şartları varmış:

DJI Care and DJI Care Refresh can be purchased if the product meets One of these criteria:

Brand New and un-activated
Aircraft or gimbal activated within the last 48 hours
Handheld device activated within the last 30 days
Repaired in an official DJI Service Center (within 72 hours of receiving email invitation)

Ah be ilk konuştuğumuzdan beri kaç kere Care Refresh yaptır demiştim kardeşim şimdi kabul edilmezse masraflı olacak. Eğer kabul edilmezse bu linkten kol alıp kendin yaptırabilirsin her durumda eğer Care Refresh kabul olmazsa cihaz garanti dışı kalmış olacak kendin çarptığın için.

Son düzenleme:
Nasıl satın alacağım ödeme paypal üzerinden kabul ediyorlar galiba, ayrıca hocam bir servis buldum arka kol 2100tl diyorlar, daha kamerayı saymıyorum bile, bir de şey soracağım, DJI a yalan atsam, mesela sensör algılamadi çarptı ve düştü desem yine de reddedilme ihtimali varmı?

Nasıl satın alacağım ödeme paypal üzerinden kabul ediyorlar galiba, ayrıca hocam bir servis buldum arka kol 2100tl diyorlar, daha kamerayı saymıyorum bile, bir de şey soracağım, DJI a yalan atsam, mesela sensör algılamadi çarptı ve düştü desem yine de reddedilme ihtimali varmı?
Yok hocam uçuş loglarını isterler, sen şimdi videolarla falan acilen Care Refresh nasıl yapılır öğren olursa iyi olur olmazsa kendin yaptiracaksın. Gimbal ve kameraya ne oldu onlar kolay kolay kırılmaz konumu sebebiyle, yerinden oynamış olabilir o düzeltilir.

Care Refresh'i 48 saatten sonra yaptırmıyor muyuz? Bu seferlik Konya'da bir bağlantıya göndereceğiz.

48 saat içinde yaptırman lazım. Konya'daki drone tamircisine mi? Fiyatta önceden anlaşın, bu sektörde çok üçkağıtçı var, kendi reklamlarını çok iyi yapıyorlar ama alayı karaktersiz.

Fiyata göre yollayıp yaptıracağım bu arada care refresh bu ülkede çok uğraştırıcı, yok paypaldan hesap aç yok ödemeyi yap posta onayı al falan filan çok uğraştırıcı işler, video araştırdım ama hepsi yabancı dil ve hiçbiri de nasıl yapılır anlatmıyor, zaten İngilizcem de çok iyi değil ya.

Care refresh reddedilir ise garantiden de olacağım zaten.

Care refresh yaptirmamin kolay bir yolu var mı hocam ? Dün baktım paypal üzerinde Türkçe dil desteği var ama bölge olarak Türkiye yok.

Ben diyorum ki zor değilse yaptırayım ama bu seferlik arıza için başvuru yapmayayim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı