DLSS 3 Kırıldı, RTX 2070 ile Çalıştırıldı

Siz ciddi ciddi optical Flow dalgasına inanıyor muydunuz 😂😂😂 başından beri satış stratejisi olduğundan adım kadar eminim resmen yok saydılar RTX 4000 altı kartları.

Siz ciddi ciddi optical Flow dalgasına inanıyor muydunuz 😂😂😂 başından beri satış stratejisi olduğundan adım kadar eminim resmen yok saydılar RTX 4000 altı kartları.
Aynen öyle olmuş. Kanıtlar mısın? Sanırım mühendis falansın bu kadar net konuştuğuna göre.
Yanlış bilmiyorsam 3000 serisi kartlar zaten DLSS 3 için gereken şeye sahip ancak yeteri kadar değil. Atıp tutmayı kesin komik oluyorsunuz.

Aynen öyle olmuş. Kanıtlar mısın? Sanırım mühendis falansın bu kadar net konuştuğuna göre.
Yanlış bilmiyorsam 3000 serisi kartlar zaten DLSS 3 için gereken şeye sahip ancak yeteri kadar değil. Atıp tutmayı kesin komik oluyorsunuz.

İnsanlar yanlış bilgiye de sahip olabilir. Bu gayet normal de sizin bu tavrınız daha alevlendiriyor ortalığı haberiniz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam sen kartı açıp Tensör çekirdekleri RTX çekirdekleri veya Optical Flow'u görüp çalışma prensibini anlayamıyorsan bende böyle atıp tutabilirim NVIDIA gibi nasıl olsa açıp içini baktıklarında bir şey anlamayacaklar. Amacım dalga geçmek değil açık ve net bir şekilde inanmıyorum bu DLSS 3'ün donanımsal olduğuna dünyanın para ile döndüğünü unutmayın.

Geri
Yukarı