DLSS kullanılmalı mı?

Daha fazla  
Büssürü makale okudum DLSS avantajları ve dezavantajları ama bir türlü kararımı veremedim. Sizin düşünceniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce DLSS mantığı bir görüntünün çözünürlüğünü düşürerek onu upscale etmekmiş yani orijinalde aldığın görüntü arasında farklar var. Yani buna dayanarak DLSS açıkken hareket eden objelerin bulanıklaştığını görebiliyoruz.

Hocam DLSS kullanma fırsatım hiç olmadı hep AMD kartlar kullandım ama izlediğim videolarda özellikle DLSS 2.0 da görüntü yakınlaştırınca kapalı haline göre daha net detaylar çıkıyor. Hareket bulanıklığı ise hiç görmedim deneyip görün deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

Hocam DLSS kullanma fırsatım hiç olmadı hep AMD kartlar kullandım ama izlediğim videolarda özellikle DLSS 2.0 da görüntü yakınlaştırınca kapalı haline göre daha net detaylar çıkıyor. Hareket bulanıklığı ise hiç görmedim deneyip görün deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
Control oyununda denedim Control hangi DLSS sürümü kullanıyor bilmiyorum ama objeler hareket ettiğinde fark edilebilir küçük bir bulanıklık oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı