DMC Nx34 Intel I5 sistem alınır mı?

Bilgisayardan fazla anlamıyorum da bu PC alınır mı?

Bu bilgisayarın ederi 3 bin etmez bile içindeki parçalar 10 yıllık.İçindekileri tek tek satın alırsan yarı fiyatına falan gelir Siz tam bütçenizi belirtin önerimizi yapalım.

Bilgisayardan fazla anlamıyorum da bu PC alınır mı?

Üstelik yanlış anlamayın ama sizin gibi bilgisayarlardan çok anlamayanlar şu algıya kapılıyor.Oo i5 işlemci varmış iyidir o zamaaan.Bu yanlış bir düşüncedir her işlemcinin ve i5 in nesili vardır.Ve bu çok eski bir nesil.

Bu bilgisayarın ederi 3 bin etmez bile içindeki parçalar 10 yıllık. İçindekileri tek tek satın alırsan yarı fiyatına falan gelir siz tam bütçenizi belirtin önerimizi yapalım.

Üstelik yanlış anlamayın ama sizin gibi bilgisayarlardan çok anlamayanlar şu algıya kapılıyor. Oo i5 işlemci varmış iyidir o zamaaan. Bu yanlış bir düşüncedir her işlemcinin i5'in besili vardır. Ve bu çok eski bir nesil.

Ya da aksesuar ve kasanın görünüşüne aldanıyorlar hocam.

Aynen hocam dış görünüşe çok yükleniyor satıcılar. Hatta bu tarz bir sistemi ben de alacaktım. Çok şükür son anda ayıktım. 1-2 ay önce yaşandı bu olay.

İyi hocam kurtarmışsınız yine parayı 😀. Vallahi sonra çok üzülürdünüz. Trendyol'da yasaklanması gerek bence böyle şeyler.

İyi hocam kurtarmışsınız yine parayı 😀. Vallahi sonra çok üzülürdünüz. Trendyol'da yasaklanması gerek bence böyle şeyler.
Trendyol satılan ürüne değil kazandığına bakar hocam, siz çöp sistemi 20bine de alsanız 5 bine de alsanız adamların umurunda olmaz 😀

Bu bilgisayarın ederi 3 bin etmez bile içindeki parçalar 10 yıllık.İçindekileri tek tek satın alırsan yarı fiyatına falan gelir Siz tam bütçenizi belirtin önerimizi yapalım.

Üstelik yanlış anlamayın ama sizin gibi bilgisayarlardan çok anlamayanlar şu algıya kapılıyor.Oo i5 işlemci varmış iyidir o zamaaan.Bu yanlış bir düşüncedir her işlemcinin ve i5 in nesili vardır.Ve bu çok eski bir nesil.
6k gibi bir bütçem var ne alırım Max

Geri
Yukarı