Doctor who izleme sırası nasıl olmalı?

Hangi sezonu ne zaman izleyeceğim? Özel bölümler varmış galiba. 2005 versiyonu mu en iyisi? 14 tane doktor var benim beyin iyice yandı: Ddirekt David Tennant'lı sezonu izlesem bir şeyler anlar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
David'den başlama. Sırası neyse öyle devam et. Yani 9. doktor olan Christopher Eccleston'dan başla, ondan önceki doktorları izlemezsen de olur biraz eski çünkü onlar. Özel bölümleri kesinlikle izlemeni öneririm. Onun dışında "torchwood" gibi küçük diziler var doctor who evreninde geçen onları izlemezsen fazla bir şey kaybetmezsin.

David'den başlama. Sırası neyse öyle devam et. Yani 9. doktor olan Christopher Eccleston'dan başla, ondan önceki doktorları izlemezsen de olur biraz eski çünkü onlar. Özel bölümleri kesinlikle izlemeni öneririm. Onun dışında "torchwood" gibi küçük diziler var doctor who evreninde geçen onları izlemezsen fazla bir şey kaybetmezsin.
Hocam direk tennattan başlasam beğenirsem digerlerini de izlerim zaten.

Yani ilk sezonu biraz izledim ama pek sarmadi. Ben en çok david i merak ediyorum.

Hocam direk tennattan başlasam beğenirsem digerlerini de izlerim zaten.

Yani ilk sezonu biraz izledim ama pek sarmadi. Ben en çok david i merak ediyorum.

David'den başlarsan Doctor Who evrenine tam olarak vakıf olamayabilirsin. Örneğin David'in kurduğu bir cümle önceki doktorlarla alakalı olabiliyor, sende izlemezsen ne denmek istediğini anlamayabilirsin. İzlediğinden zevk alırsın ama tam anlamıyla deneyimleyemezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı