Dönüp dönüp izlediğiniz dizi var mı?

BreaKSooN05

Kilopat
Eski dizileri sürekli tekrar tekrar izliyorum. Sizin de izlediğiniz unutamadığınız dizileriniz var mı?
  • Ezel 2 defa izledim. (Ezel'i 3'lemeyi düşünüyorum :) )
  • Aşk yeniden 3 defa.
  • Kiraz mevsimini 3 defa.
  • Kardeş payını da her yaz 1 defa bitiririm.
  • Yalan dünya ve Avrupa yakasını 2 defa.

Neden bunları izliyorum deseniz şu an Türk TV dizilerini izlemekten keyif almıyorum. Hatta nefret ediyorum son 7-8 yıldır TV'den bir şey izlemem. Bu yüzden sürekli eski dizileri ses olsun diye açar izlerim.

Çok fazla yabancı dizi de izliyorum ama hiç yabancı diziyi 2 defa izlememişimdir.

Eski dizileri sürekli tekrar tekrar izliyorum. Sizin de izlediğiniz unutamadığınız dizileriniz var mı?
  • Ezel 2 defa izledim. (ezel'i 3'lemeyi düşünüyorum :) )
  • Aşk yeniden 3 defa.
  • Kiraz mevsimini 3 defa.
  • Kardeş payını da her yaz 1 defa bitiririm.
  • Yalan dünya ve Avrupa yakasını 2 defa.

Neden bunları izliyorum deseniz şu an Türk TV dizilerini izlemekten keyif almıyorum. Hatta nefret ediyorum son 7-8 yıldır TV'den bir şey izlemem. Bu yüzden sürekli eski dizileri ses olsun diye açar izlerim.

Çok fazla yabancı dizi de izliyorum ama hiç yabancı diziyi 2 defa izlememişimdir.

Yabancı dizi derseniz Prison Break olsun The Walking Dead olsun Breaking Bad gibi dizileri izlemediysen izleyebilirsin çok sürükleyici hele hele The Walking Dead'i tek oturuşta 1 sezonunu bitirebilirsin. (1 sezon 16 bölüm)

• Twd
  • Got
  • Z nation
  • Merlin
  • Da Vinci's Demons
  • Lost in space
  • The 100
  • The punisher
  • Dr house
  • Dark
  • La Casa De Papel
  • Stranger Things
  • Peaky Blinders
  • Lost
  • Prison Break
  • Breaking Bad
  • Revolution
Daha çok varda aklıma gelen bunlar yazdıklarımı birden fazla kez bitirdim ama hangisini kaç kez izledim tam bende bilmiyorum :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı