Döviz artışı nereye kadar böyle devam edecek?

Üretim artıyor mu nerede?

8ZYNp.gif

Size gerçek sorunları konuşmanızı tavsiye ediyorum. Bence bu bir sorun değil. Yani elbet bir sorun fiyatlar artıyor alım gücü düşüyor vs. yanında üretimde artıyor. Yani 3-5 yıl sonra daha iyi olacak. Onun yerine yozlaşan toplum, tecavüzler, adalet sistemini konuşalım.
Tecavüzlerin artmasının sebebi bu tür ekonomi konularının insan psikolojisini bozması. Kafa dağıtmadığı içinde yapmayacağı şeyler yapmaya başlıyor insanlar.

Ülkede hemfikir toplum yok. ( Burayı saymıyorum) Kimse başkasının fikrine saygı duymuyor ve böylece de kutuplaşma artıyor.

Halk ile dalga geçen bir yönetim var maalesef. Halkın bir kesmi uyanmış olsada diğer uyutulan halk baskın kalacağı için çözüm üretemiyor.

2018'de kalma veriyi atmak? Güzelmiş.

Şimdiki veriler daha yüksek daha dün Türkiye cumhuriyet tarihinin ihracat rekorunu kırdı. Artık bir şey demek istemiyorum ama bir şeyleri kabul edin. Zihniyetiniz ters diye her şeye muhalif olmayın. Asıl sorunumuz bu. Bu bir kesim kendinin aydın aklı açık olduğunu zannediyor (sana demiyorum laf ortaya) halbuki asıl ülkeyi geriye götüren cahiller bunlar. Ne sağcıyım ne de solcu artık ortak paydada birleşip Vatan'ın selametini düşünmeliyiz.

Şimdiki veriler daha yüksek daha dün Türkiye cumhuriyet tarihinin ihracat rekorunu kırdı. Artık bir şey demek istemiyorum ama bir şeyleri kabul edin. Zihniyetiniz ters diye her şeye muhalif olmayın. Asıl sorunumuz bu. Bu bir kesim kendinin aydın aklı açık olduğunu zannediyor (sana demiyorum laf ortaya) halbuki asıl ülkeyi geriye götüren cahiller bunlar. Ne sağcıyım ne de solcu artık ortak paydada birleşip Vatan'ın selametini düşünmeliyiz.
Kaynak at reis. İhracat rekoru kırılsaydı ekonomik bu halde olmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı