Dövme için tasarım tavsiyesi

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Baştan söyleyeyim, fetva verecekler gelmesin. Kolumun iç kısmına veya dışına yaptırmayı düşünüyorum. Sulu boya gibi olacak, şunlar gibi: Sulu Boyadan İlham Alan 25 Yaratıcı Dövme Resimdeki gibi Türk, kurt, dağ keçisi veya geyik istiyorum. Güzel bir tasarım yapabilirseniz veya bulabilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

@MF Konu Grafik ve Tasarım'a taşınabilir mi?

Dosya Ekleri

• Turk1.png
    Turk1.png
    34,1 KB · Görüntüleme: 3.059
Sulu boya dövmelerinin içerisindeki saat ve tribale benzeyen siyah dövme mükemmelmiş. Onları beğenmedinmi.
Kolunda zaten saat var, dövme görünmez :) Tribald kastınız 14. ise de hoşuma gitti ama bir anlamı yok, hiçbir şeyi simgelemiyor bu yüzden istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle saat ve 14.dövmeden bahsetmiştim. Zevkler tartışılmaz benim çok hoşuma gitti. Ama benim hayalim tasarlattırabiliyorsan kolun iç tarafına Palyaço ve Şeytan dövmesi istiyorum suratın bir tarafı şeytan diğer yarım tarafı palyaço olacak. Tabiki bu şeytan olan kısım şeytanı simgelemeyecek iyi ve kötü, komik ve kötü anlamlarında birden fazla karakterin varmış gibi bilmem anlatabildimmi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı