Dövme tavsiyesi

61340

Kilopat
Vücudumu parça parça sanat eserleriyle doldurmak istiyorum. O sebeple ilginç ve güzel tasarımlarınız, gördükleriniz, fikirleriniz varsa dinlemek isterim. Sizlerle birkaç tane örnek paylaşacağım, istediğim tarzı o şekilde anlayabilirsiniz. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ek olarak İstanbul'da yaşıyorum ve tavsiye ettiğiniz dövmeciler varsa incelemek isterim. İlk dövmelerim değil, vücudumda 5 farklı parça mevcut.

Aşağıdaki görseller yaptırmak istediğim konumlar ve kompozisyonlara birer örnektir.

WhatsApp Image 2021-09-27 at 18.42.45 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-09-27 at 18.42.45.jpeg

WhatsApp Image 2021-10-07 at 10.58.18.jpeg

WhatsApp Image 2021-10-07 at 10.58.21.jpeg

WhatsApp Image 2021-10-07 at 10.58.22.jpeg

WhatsApp Image 2021-10-07 at 10.58.24.jpeg

WhatsApp Image 2021-10-07 at 10.58.25.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gördüğüm kadarıyla antik dönem konulu kompozisyonları seviyorsun. O yüzden önermemde bir sakınca yok, göğüse büyük ve renkli bir Medusa kompozisyonu benim hep aklımda olan bir şey. Donuk yüzü ve yılan saçlarıyla birlikte. Tabi fiyatı da yüksek olur, suluboya dövme yapan birisine sordum kabaca 8000-9000 civarı olur dedi. Normal renkli dövme daha ucuz olabilir.

Gördüğüm kadarıyla antik dönem konulu kompozisyonları seviyorsun. O yüzden önermemde bir sakınca yok, göğüse büyük ve renkli bir Medusa kompozisyonu benim hep aklımda olan bir şey. Donuk yüzü ve yılan saçlarıyla birlikte. Tabi fiyatı da yüksek olur, suluboya dövme yapan birisine sordum kabaca 8000-9000 civarı olur dedi. Normal renkli dövme daha ucuz olabilir.
Malesef ülkemizin şartları dolayısı ile aylık geliri sabit biriyim, bu tarz büyük ve detaylı dövmelere yüklü meblalar verebilecek durumda değilim. Ben de çok istiyorum fakat bu tarz ufak dövmelerle adım adım ilerlemek benim için daha iyi olur.

Ayrintisina gore fiyat degisir. Kimse sana kesit fiyat belirtmez. Ama salliyorum 1 kol boyatacaksin en assa 5k en fazlada 30k kadar gider.
Evet hocam kaplama ve sleeve dövmelerin ortalama fiyatları o şekilde oluyor genelde. Fakat ben konuda da belirttiğim gibi parça parça dövmelerle tamamlamak istiyorum patch gibi. Tek seferde büyük kaplamalar bana itici geliyor. Daha estetik ve narin parçalar istiyorum.

Malesef ülkemizin şartları dolayısı ile aylık geliri sabit biriyim, bu tarz büyük ve detaylı dövmelere yüklü meblalar verebilecek durumda değilim. Ben de çok istiyorum fakat bu tarz ufak dövmelerle adım adım ilerlemek benim için daha iyi olur.
Peki sen şimdi gördüğüm kadarıyla kollarını epey doldurmuşsun, nerene yaptırmak istiyorsun öncelikli olarak?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı