Görseldeki dövme kol için nasıldır?

Kanka bana göre şöyle yorum yapayım. Dövmelere karşıyım. Hem insan sağlığı içinde zararlı. Ancak yaptırmak isterseniz bu sizin fikri. Bana sorarsan dövme cidden güzel. Böyle düz olarak mı yaptıracaksınız yoksa hani yılan gibi kolunuzu sarar şekilde mi yaptıracaksınız ? Ha bide yapımı zor olacaktır , iyi bir dövmeci bulun. Ancak unutmayın ki vücüdunuz deneme defteri , yazı defteri değildir. Yanlış bir hatada kolunuzda kalıcı kalıyor diye biliyorum.

Kanka bana göre şöyle yorum yapayım. Dövmelere karşıyım. Hem insan sağlığı içinde zararlı. Ancak yaptırmak isterseniz bu sizin fikri. Bana sorarsan dövme cidden güzel. Böyle düz olarak mı yaptıracaksınız yoksa hani yılan gibi kolunuzu sarar şekilde mi yaptıracaksınız ?

Randevum iki gün sonraya, düz de yaptırabilirim saracak şekilde de bilmiyorum. Sizin bir öneriniz var mı?

Randevum iki gün sonraya, düz de yaptırabilirim saracak şekilde de bilmiyorum. Sizin bir öneriniz var mı?
Kanka saracak şekilde daha güzel olur ama o biraz zor gibi belki yapan kişiye zorluk çıkarabilir. Bu yüzden yaptıracağın kişiye güveniyorsan kolunu saracak şekilde yaptır. Daha güzel durur. Yani düz yerine o ejdarha kolunu sarsın. Umarım anlamışsındır.

İleride pişman olmayacağını düşünüyorsan gayet güzel dövme benim de boynumda Çince yazı var ve pişman değilim. Bir de zayıfsan kola o dövme kaba durur. Ben şimdi spora başlayacağım az vücudu toparlarsam öyle dövme yapacağım.

İleride pişman olmayacağını düşünüyorsan gayet güzel dövme benim de boynumda Çince yazı var ve pişman değilim. Bir de zayıfsan kola o dövme kaba durur. Ben şimdi spora başlayacağım az vücudu toparlarsam öyle dövme yapacağım.
Yok vücudum fit birkaç senedir spor yapıyorum zaten amaç da görüntüme fitliğin yanında birkaç şey daha katmak.

Kanka saracak şekilde daha güzel olur ama o biraz zor gibi belki yapan kişiye zorluk çıkarabilir. Bu yüzden yaptıracağın kişiye güveniyorsan kolunu saracak şekilde yaptır. Daha güzel durur. Yani düz yerine o ejdarha kolunu sarsın. Umarım anlamışsındır.
Anladım teşekkürler değerlendireceğim.

Hocam kabataslak bircdüzenleme yaptım, sizce nasıl?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231115-225444_Opera.jpg
    Screenshot_20231115-225444_Opera.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 32
Hocam dövme güzel fakat anlamlı bir şeyler yapabilirsiniz ve profesyonel dövme yapan birisine gitmelisiniz çok detaylı.
Arkadaşın gittiği tecrübesi olan birisine gidiyorum cidden çok detaylı dövme

Hocam kabataslak bircdüzenleme yaptım, sizce nasıl?
Daha hoş durdu dövmeci arkadaşa söyleyip düzenleyebilirim teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı