Dövme yaptıracaklara tavsiyeler

Dini görüşün beni ilgilendirmez, Müslüman isen söylüyorum. Bir anda başka bir LoL karakterini sevebilir ve onunda dövmesini yaptırmak istersin bir başlarsın gerisi gelir fazlasıyla ve bunun için dövme yaptırmanı önermiyorum. Saygılar.

Elbette sizin seçiminiz fakat yaptırmak istediğiniz dövmeyi ileride beğenmeyebilirsiniz. Yani ileride bunu sildirmek için çok fazla çaba harcayabilirsiniz, iyi düşünün.

Ayrıca gideceğiniz dövme salonunu önceden belirleyin ve incelemelerine göz atmaya çalışın. Bir de mesela dövmeyi yaptırdıktan sonra onu korumaya çalış, tahriş etmemeye bak.

100 kere hatta 1000 kere düşünmen lazım. "Yaptırıyorum ama pişman olur muyum?" diye kendine sorman lazım. Polis olamazsın, subay olamazsın, gardiyan hatta bekçi bile olamazsın. Pilot ve hostes olmak için eskiden problemdi şu an hâlâ öyle mi bilmiyorum. Sonra bir gün pişman olursun sildireyim dersin silinmez. Ben 16 seans silme işlemi uyguladım. Nispeten silinmiş görünse de çok çirkin bir görüntü ve kolumda ufak yanıklar ile kaldım. 16 seans silim ücretini söylemek dahi istemiyorum.

1. Dövme yaptırdığımız zaman, tomografi cihazı dediğimiz cihaz, derinizi asılır, acıtır.
Neden: tomografi cihazına metal nesneler ile girilmez, dövmenin içersinde'de az da olsa metal tozu vardır.

2. LOL nedir yahu?
Başka yaptıracak dövme mi bulamadın?

Yeni konular

Geri
Yukarı