Doğru bilinen yanlışlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam fikrini belirtmiş, dalga geçmemiş?
Hristiyan olduğunu varsayalım. Senin dinini gerçek olmadığını söyleyerek senle bir nevi dalga geçiyor. Ayrıyeten bu başlık "Doğru bilinen yanlışlar" söylediği cümleyi kanıtlayamayacağı için kurduğu cümle başlığa uygun değil.

Gamepower çok iyi klavyesini aldım 2 yıldan beri kullanıyorum !

Hristiyan olduğunu varsayalım. Senin dinini gerçek olmadığını söyleyerek senle bir nevi dalga geçiyor. Ayrıyeten bu başlık "Doğru bilinen yanlışlar" söylediği cümleyi kanıtlayamayacağı için kurduğu cümle başlığa uygun değil.
Hayır. Dinler arasında İslam'ın doğru olduğu kanıtlanabilir. Ama uzun uzun yazmak gerekebilir. Konu dağılır.

Suyun rengi yoktur, yani şeffaftır. Yanlış! Suyun rengi aslında mavidir.
Tamamen saçmalık. Distille edilmiş, saf, %0 karışım olan su gördün mü? Tamamen şeffaf.
Suya renk veren şey, onun içinde olan yosun, mikrooorganizma ve tuzlardır. Saf su tamamen renksizdir.

Yarasa kör değildir.

Kuşlar, sandığımızdan daha zekidir. İyi bir eğitim ile birlikte küçük yaştaki bir çocuğun anlama kapasitesine yetişebilir. Papağan Alex buna en iyi örnek. 77 IQ'ya sahipti diye hatırlıyorum.

Tamamen saçmalık. Distille edilmiş, saf, %0 karışım olan su gördün mü? Tamamen şeffaf.
Suya renk veren şey, onun içinde olan yosun, mikrooorganizma ve tuzlardır. Saf su tamamen renksizdir.
Evet mesela deniz gece siyah gündüz mavidir. Yani gökyüzü rengini alır.

Avril Lavigne ölmüştür ve klonu vardır.
Edit: Yanlış anlamışım konuyu. Yanlışları yazıyormuşuz.
Avril Lavigne ölmemiştir ve klonu yoktur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı