[Doğrulandı] GTA 6'nın Alpha sürümü internete sızdı

Videoları sızdıran ve oyun kodlarını çalan adamın başı büyük belada. Rockstar Games, ismi "Rockstar" olan tişört markasına dava açıp ismini "Rock-star" diye değiştirtmiş bir firma. Hatta It Takes Two isimli oyuna Take Two dava açmıştı sırf isim benziyor diye. Bu adamın yaptığı hem siber suç, hem de Take Two adama fena musallat olacak.

Ben o potansiyeli göremedim siz gördüyseniz ne mutlu.
Eğer sızdırılan videodan bahsediyorsanız görememeniz doğal çünkü ortada bir oyun yok, yalnızca animasyon ve mekaniklerin oturtulmaya çalışıldığı bir sürüm, birkaç yıl öncesine ait. Sızdırılan bu görüntüler kafamızda bir fikir oluşturmamalı.

İlk mesaja "beğenmedim" emojisi spamlayanlar ne yaşıyor, anlayabilmiş değilim. Gayet heyecanlandıran ve güzel görünen oyundur. Beklentimin üzerine çıktı.

Son düzenleme:
İlk mesaja "beğenmedim" emojisi spamlayanlar ne yaşıyor, anlayabilmiş değilim. Gayet heyecanlandıran ve güzel görünen oyundur. Beklentimin üzerine çıktı.
Hocam insanlar bunu oyun böyle mi çıkacak diye düşündükleri için normal. Takmayın kafanıza.

Bunlar yüzünden oyunun ertelenme ihtimali var.

Konuya gelirsek ben sadece ilk mesajdaki video var zannetmiştim ama olay çok daha fazlaymış ve videolarda amaç mekanikleri test etmek bariz bir şekilde. Bu yüzden grafiklerin böyle olması doğal.

O yüzden mi take two dmca için harekete geçti bir sürü videoya telif attırdı hocam?

Gerçekten bazen o kadar bilmiş gibi konuşuyorsunuz ki insanı kendinden şüphe ettiriyorsunuz. Erken geliştirme aşamasında GTA 5 ve RDR2 oyunlarından alınan assetleri kullanmaları kadar doğal bir şey yok. Görünüşe göre Tahiti'de mangoyu siz yiyeceksiniz.

Cidden zamana bakmanızda fayda var ben gönderiyi telif olayları çıkmadan atmştım ama Tahiti'ye beraber gideceğiz sanırım.

Hocalarım sanırım anlamıyorsunuz ARKADASLAR oyun daha geliştirme aşamasında daha oyunun dokuları gölgeleri isiklandirmalari eklenmedi bile ama siz hala daha cyberpunk 2077'ye 1000 basar diyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Jason Schreier doğrulamış. Bu videolar ve oynanış görüntüleri erken geliştirme sürecine aittir büyük ihtimal, çünkü ışıklandırma ve dokular neredeyse oyuna eklenmemiş bile. Yaklaşık 3 4 senelik görüntüler olabilir. Troll maksatlı hazırlandıysa da bayağı bir emek harcanmış ama hiç zannetmiyorum. Günümüzdeki geliştirme aşamasında oyunun bu seviyede olduğuna da inanmıyorum.

Jason schreier doğrulamamış olum adam daha yeni uyandim henüz kimseye sormadim ama doğru olabilir demiş. Çok fena sallıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jason schreier doğrulamamış olum adam daha yeni uyandim henüz kimseye sormadim ama doğru olabilir demiş. Çok fena sallıyorsunuz.
Dilersen önce o üslubunu bir düzelt, öyle konuşalım. Bu tweet'ten sonra ekstradan güncelledim o kısmı.

Dilersen önce o üslubunu bir düzelt, öyle konuşalım. Bu Tweet'ten sonra ekstradan güncelledim o kısmı.

Tamam güncellemen iyi olmuş diğer türlü sallamış oluyorsun üslupla alakasi yok olan bu kardeşim.

Tamam güncellemen iyi olmuş diğer türlü sallamış oluyorsun üslupla alakasi yok olan bu kardeşim

Adam orada farkli yazmış sen farkli söylemişsin bu sallamak değil de nedir? Ne dememi bekliyorsun yani İngilizce bilmeyenler olabilir onlari kandırmış olmuyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı