Doğu Türkistan'da Katliam Var!

Ahh! Bana sorarsanız keşke dilenen Suriye'li Kürt ve Türkmenleri hiç o halde görmesek.Memleketlerinde savaş olmasa mutlu ve huzurlu yaşasalar.Bazı devletlerin oyunları yüzünden masum insanlar ölmese.Fakat bizim ülkemiz de oyuncu devletlerden.Canının istediğine ağlıyor,istemediğine sırtını dönüyor.İnsanlık namına dünya barışı için kimsenin oyununa gelmeyelim.Seçimlerimizi halkların kardeşliği için yapalım.Siyaseti futbol maçı gibi görmeyelim.Ülkemizi böldürmeyelim.Kapitalizmi yıkalım !

Halklarin kardesligi ve kapitalizmin konumuzla ne alakasi var anlayamadim. Her neyse, bana halklarin kardesligi demeyin, malum bu konuya ayri bir alerjim var. :)

Sömürge ülkeleri katliam yapar.Yandaş ülkeler ise politikasını buna göre yapar.Yani haklıyı savunmaz.Kapitalizm yüzünden bunca katliam.Konunun özünde yatan sebep budur,alakasızlığını anlamamak Türkmen'e sırt çevirmek demektir..

Sen, sirt donmeyi halklarin kardesligi ile baslamissin zaten. Siz boyle kendinizi uyutun. Iyi geceler.

İstediğiniz kadar yazın, çizin, sövün, bağırın ama hiç bir faydası olmayacak. Kusursuz bir sistem mi yaratmaya çalışıyorsunuz öyle bir şey asla var olmayacak. İnsanlar sürekli ölmek zorundalar nasıl olursa olsun, kim olursa olsun bir sebepten ölmek zorundalar ya da acı çekmek. Çünkü dünyanın düzeni böyle.

Belli duzene bir sey demiyorum. Ilk mesajimi okursaniz ne ima ettigimi anlarsiniz.
Ederse etsin, TÜRK irki sag olsun. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı