Sürprizbozan Doktor Strange 2'de unutulmamasının sebebi nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Durmazzali47

Decapat
Arkadaşlar Dr. Strange 2'yi izleyenler bilir. Filmde Stephen'a daha önce hiç başka evrenlerle işin oldu mu? O da diyor ki en son örümcek adamla oldu. Sonra Örümcek Adam ne muhabbeti falan giriyor ancaaak, Spiderman'in son çıkan filminde evet 3 örümcek adam bir araya geldi çoklu evrenler sayesinde ama hani Stephen dahil herkes Örümcek Adam'ı unutacaktı? (Sorma amacım ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa Marvel'da mı hata var?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dr. Strange 2'yi izleyenler bilir. Filmde Stephen'a daha önce hiç başka evrenlerle işin oldu mu? O da diyor ki en son örümcek adamla oldu. Sonra örümcek adam ne muhabbeti falan giriyor ancaaak, Spider-Man'in son çıkan filminde evet 3 örümcek adam bir araya geldi çoklu evrenler sayesinde ama hani stephen dahil herkes örümcek Adam'ı unutacaktı? (sorma amacım ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa Marvel'da mı hata var?)

Örümcek adamı hatırlıyorlar sadece kim olduğu unutuluyor.

Önce ben de onu düşündüm ama sonra fark ettim ki unutulması gereken kişi Spiderman değil, Peter Parker. Spiderman'i hatırlıyorlar ama kim olduğunu bilmiyorlar.

Arkadaşlar Dr. Strange 2'yi izleyenler bilir. Filmde Stephen'a daha önce hiç başka evrenlerle işin oldu mu? O da diyor ki en son örümcek adamla oldu. Sonra Örümcek Adam ne muhabbeti falan giriyor ancaaak, Spiderman'in son çıkan filminde evet 3 örümcek adam bir araya geldi çoklu evrenler sayesinde ama hani Stephen dahil herkes Örümcek Adam'ı unutacaktı? (Sorma amacım ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa Marvel'da mı hata var?)
Spider-Man'ı hatırlıyor, Stephen ve halk. Peter Parker'ı resetlediler, hiç varolmamış gibi oldu, onu tanımıyor.

Spider-Man'ı hatırlıyor, Stephen ve halk. Peter Parker'ı resetlediler, hiç varolmamış gibi oldu, onu tanımıyor.

Ben yanlış anlamışım o zaman. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
Sam abiye çok karışmışlar ya 30 dakikalık kesinti hissediliyor filmde.
Şahsen ben iki filmde de hikayenin temasını ve işlenişini pek tatmin edici bulmadım. Tamam iyiydi ama yeterli değildi asla. Zaten bence bu iki filmin tutmasının nedeni şovdur. Yok büyü,evren,bilmediğimiz çok şeyin olduğu falan filan derken bir bilim kurgu filmi gibi gözlerimiz büyüdü. Ama içi boş gibi hissettim filmin. Bilmiyorum benim aklıma kazınacak veya asla unutamam dediğim bir film olmadı. Aslında çok şey yükselmiştim özellikle endgame efsanesinden sonra Marvel'ın güzel bir iş ortaya koyacağını sanıyordum. Ancak beni hiç tatmin edemedi ne yazık ki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı