Doktoruma bazı şeylerimi anlatmaya utanıyorum

Hoşlandıysan onla konuşmak için kendine bir çeki düzen vermeyi düşünebilirsin. Bir de gülen emojiyi atmak çok mu hoşuna gidiyorda atıyorsun? Mesajda komik bir şey yok da.
Emojilerimi ciddiye almayın. Açıkçası konuşmakdan üşeniyorum insanlar hiç samimi değil.
Hoşlandıysan onla konuşmak için kendine bir çeki düzen vermeyi düşünebilirsin. Bir de gülen emojiyi atmak çok mu hoşuna gidiyorda atıyorsun? Mesajda komik bir şey yok da.
Örneğin birisi bana naber diye sorsa iyiyim, sen nasılsın? Diye sormam sadece iyiyim ya da kötüyüm derim onu neden sorayımki nasıl olduğunu merak etmiyorum.

Emojilerimi ciddiye almayın. Açıkçası konuşmakdan üşeniyorum insanlar hiç samimi değil.

Örneğin birisi bana naber diye sorsa iyiyim, sen nasılsın? Diye sormam sadece iyiyim ya da kötüyüm derim onu neden sorayımki nasıl olduğunu merak etmiyorum.
Yapabileceğim bir şey yok. Siz kendinizi dış ortama kapatmışsınız zaten. Ne önermem gerektiğini bilmiyorum. Daha bu konuda bilgili kişilerin size yardımı dokunabilir.

Kardeşim sen sorunlarını çözmeye değil, yeni sorunlar açmaya uğraşıyorsun. Birazcık sorunlarınla ilgili çözümlere yoğunlaşsan daha iyi olur senin için.

Psikiyatriste gittiğine emin misin? Danışan olarak ne hakların olduğunu biliyor musun? Daha basiti imzaladığın kağıdı okudun mu? Burada tartışman bile gereksiz gidip onunla konuşman gerekiyor.

Pek edebileceğinizi sanmıyorum neden olduğunu bilsem kendim düzeltirim. Sağolun.
Neden olduğunu bilsen bile kendin düzeltemezsin.

Yapabileceğim bir şey yok. Siz kendinizi dış ortama kapatmışsınız zaten. Ne önermem gerektiğini bilmiyorum. Daha bu konuda bilgili kişilerin size yardımı dokunabilir.
Zaten o bilgili kişiler ile 2 senedir görüştüğümü belirtmiştim hergün 150mg antidepresan alıyorum. Özetlemek gerekirse insanları sevmiyorum hocam.
Psikiyatriste gittiğine emin misin? Danışan olarak ne hakların olduğunu biliyor musun? Daha basiti imzaladığın kağıdı okudun mu? Burada tartışman bile gereksiz gidip onunla konuşman gerekiyor.

Neden olduğunu bilsen bile kendin düzeltemezsin.
Kâğıt falan imzalamadım özele gidiyorum.
Bu kafayla kusura bakmayın fasulye tanesi kadar ilerleyemessin. Biz sana çözüm sunuyoruz sen sorun üretiyorsun ?
Dini inancım varsa namaz kılmamı önerdin dimi? Dini inancı olan birisi karşı cinsle evlilik öncesi fingirdeşmeli mi sence? Kendinle çelişiyorsun. Yapma.

Zaten o bilgili kişiler ile 2 senedir görüştüğümü belirtmiştim hergün 150mg antidepresan alıyorum. Özetlemek gerekirse insanları sevmiyorum hocam.

Kâğıt falan imzalamadım özele gidiyorum.

Dini inancım varsa namaz kılmamı önerdin dimi? Dini inancı olan birisi karşı cinsle evlilik öncesi fingirdeşmeli mi sence? Kendinle çelişiyorsun. Yapma.
Psikiyatristle konuştuklarının gizliliğine ve oradaki prosedüre dair belgeler var. Gittiğin yere sor, olması gerekir.

İnsanlardan hemen samimi olmasını bekleyemezsin. Yakınlaşman lazım ilk önce.

Sorunun OKB. 2 senedir bol bol cebinden para verip hiçbir işe yaramayan terapilerde psikiyatristine dert yanıyorsun. O da bir güzel cebini dolduruyor. Ben psikiyatrist olsam senin iyileşmeni hiç istemezdim ki benim ekmek kapım kapanmasın. Psikiyatri sektörü hastalıkları iyileştirecek bir aşı çıksa sokağa dökülür hastalıkları tekrar istiyoruz diye. OKB ve anksiyete sorununuz için Psikolog İzzet Güllü'nün videolarını tavsiye ederim. Sizin sorunlarınıza 30 senedir sahip insanlar patır patır iyileşti çünkü.

Geri
Yukarı