Dokunmatiği bozuk LG G4'ü bilgisayara bağlama

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
LG G4 bir telefon var elimde fakat ne yaparsam yapayım dokunmatiğini düzeltemedim. Vysor ile deneme yaptım fakat erişim iznini veremiyorum çünkü dokunmatiği bozuk 😅 OTG kablosu taktığımda en az 10 saniye dayanıyor, mouse veya klavye bağlantısı kesildi diyor. (Hangi aleti taktığıma bağlı; flash bellek taktım, ona bile 10 saniye sonra Kingston USB bağlantısı kesildi diyor.)

LG G4 bir telefon var elimde fakat ne yaparsam yapayım dokunmatiğini düzeltemedim. Vysor ile deneme yaptım fakat erişim iznini veremiyorum çünkü dokunmatiği bozuk 😅 OTG kablosu taktığımda en az 10 saniye dayanıyor, mouse veya klavye bağlantısı kesildi diyor. (hangi aleti taktığıma bağlı; flash bellek taktım, ona bile 10 saniye sonra Kingston USB bağlantısı kesildi diyor.)

Muhtemelen şarj girişinde bir sorun var, tamirciye götürebilirsin ya da internetten araştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
OTG çoklayıcı alıp mouse ve USB bağlarsanız olur.

Hocam kullandığım ürün bu.

1626255473560.png

Muhtemelen şarj girişinde bir sorun var tamirciye götürebilirsin ya da internetten araştır.

Şarj söketinde sorun yok, sorunsuz şarj ediyor, 1 saat içinde %100

Son düzenleme:
Yani şöyle söyleyeyim internetten telefon modelini araştır ve modelini yazıp OTG yaz ona uygun olanlar çıkacaktır muhtenelen.

Bak ya bu kaçıncı Boot loop olması 😡, yine Boot loop oldu.
Yani şöyle söyleyeyim internetten telefon modelini araştır ve modelini yazıp OTG yaz ona uygun olanlar çıkacaktır muhtenelen.

Hocam, USB portdan şarj mouse ve klavyeyi taktım işe yaradı, fakat bu sefer de Boot loop oldu telefon şaka gibi!

Bak ya bu kaçıncı Boot loop olması 😡, yine Boot loop oldu.

Hocam, USB portdan şarj mouse ve klavyeyi taktım işe yaradı, fakat bu sefer de Boot loop oldu telefon şaka gibi!

Format atman lazım muhtemelen Boot loop da kaldıysa çünkü LG G4 kronik anakart sorunu bu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı