Dolandırıcı firma TürkNet

HüseyinHD

Decapat
Selamün aleyküm öncelikle herkese TürkNet denen internet servisine asla geçmeyin. İnternete geçtiğim ilk 3 ay 10 numaraydı. 94 Mbps internet alıyordum falan ama şimdi son 1 ayda 20 Mbps'yi geçmiyor. Ve günde 30 defa kopmalar yaşıyor. Benim yerimde kim olsaydı şimdi arayıp sövmüşlerdi. Bende denedim ama müşteri hizmetleri yok ki =) ben geçtim sürekli internet de kopmalar yaşıyorum. İnternete bağlanamıyorum sorunlar yaşıyorum sorunlarım çözülmüyor. Sorunlarını çözeceğiz deyip sorunlarınızı düşmüyor. Bu firma eğer böyle devam ederse yakında batar ve sizin kimlik bilgileriniz her şeyiniz adamların elinde olur siz düşünün bilgileriniz çalınabilir. Bu şu an dolandırılıyoruz verilen interneti alamıyoruz aklınız varsa geçmeyin geçmeyin hem küfür edersiniz hem dolandırılırsınız zaten herkes küfür ediyor. Küfüre alışkınlar geçmeyin, geçtirmeyin. Bu şikayetimi size anlatırken bile internetim gitti geldi. #Dolandırıcıtürknet.

1 kişi sorun yaşadı diye veya 1 kişinin interneti koptu diye firma dolandırıcı olmuyor. Gidin şikayetinizi şikayetvar'a yazın. Zaten virüs sebebiyle tüm firmaların müşteri servisleri yoğun. Anlattıklarınızla bir firmayı dolandırıcılıkla itham edemezsiniz.

1 kişi sorun yaşadı diye veya 1 kişinin interneti koptu diye firma dolandırıcı olmuyor.
Bu lafınıza katılmıyorum. Bir firmanın 100 müşterisi varsa 99'una hizmet verip 1'ini dolandırıyor ise o firma dolandırıcıdır. Sözüm bu konudan dışarı. Ben bu cümlenize takıldım.

Bu lafınıza katılmıyorum. Bir firmanın 100 müşterisi varsa 99'una hizmet verip 1'ini dolandırıyor ise o firma dolandırıcıdır. Sözüm bu konudan dışarı. Ben bu cümlenize takıldım.
Dolandırmaktan kastınız internet kopması veya o kişinin sorun yaşaması mı? Eğer öyle değilse siz de bana katılmış oluyorsunuz. Ben orada 1 kişiyi dolandırıyorsa demedim. 1 kişi sorun yaşıyor veya interneti kopuyorsa dedim. Dikkatli okuyun.

Benim bir konum var. Genel olarak bazılarımızca olan kanaatimiz yaşanan olaylardan ötürü artan internet trafiğinin getirmiş olduğu yavaşlık vb. sorunlar. O yüzden bir müddet idare edip gözlemleme taraftarıyım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı