Dolandırıcıların cayma bedeli söylentisi gerçek olabilir mi?

Yusufs01

Centipat
Yer
İstanbul,esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B450M -A PRO MAX İşlemci: Ryzen 5 5600 | Ram: 2x8 3200Mhz | Ekran Kartı: MSI RTX 4060 | Kasa & PSU: BitFenix Nova Mesh SE 600W 80+ Tempered Glass | Monitör: ASUS TUF GAMING 23.8 VG249Q1R
Meslek
Öğrenci
Konu için ne seçeceğimi çözemedim çok sıkıntılı kardeşim Instagram'da birine numaramı vermiş ve hattımda mobil ödeme vs açmış bu COVID 19 için yardım yapılıyormuş kardeşim de evet diye bir yerlere SMS atmış sonra yazdığı kişi parayı atmak kart istemiş kardeşim de atamayınca cayma bedeli olarak 840 TL yansıyacaktır vs bir şey diyor, ödemezsek eve kağıt gelecek falan dediler ben de hiç anlamadığım açıkçası korktum acaba böyle bir şey gerçekten gerçekleşir mi?

Hiçbir şey olmaz. Şu ana kadar nereye ne gönderdiğinizi bilmiyoruz. Mobil uygulamada kullanım miktarınıza bakın. Para alan bir yere evet falan dediyseniz çoktan hesabı yapılmıştır orada.
Pubg mobile pin almışlar mobil ödeme ile 399 tl fatura yansıdı

Giden gitmiş. Daha bir şey olmaz. Muhatap olmayın.

Cok nadir bazı firmalar itiraz edince geri veriyor, onu deneyebilirsiniz. PUBG ne yapıyor bilmiyorum.
Aileme nasıl bir bahane uydurabilirim söylemek için

Aileme nasıl bir bahane uydurabilirim söylemek için
Gerçeği söylemek her zaman en iyisidir. Amma velakin eğer olaylar çok tersleşecek ise Mobil ödeme olduğu için internet paketimi aşmışım ya da yanlışıkla yurt dışını aradım gibisinden bir şey uydurabilirsin. Küçükken 2si çok tutuyodu.

Gerçeği söylemek her zaman en iyisidir. Amma velakin eğer olaylar çok tersleşecek ise Mobil ödeme olduğu için internet paketimi aşmışım ya da yanlışıkla yurt dışını aradım gibisinden bir şey uydurabilirsin. Küçükken 2si çok tutuyodu.
600 tl fatura gelecek nasıl aştım diyecemki

Geri
Yukarı