Dolandırıldım

Imanbek

Femtopat
Geçmiş olsun olayı merak ettim.

KS
kel584

kel584

Centipat
Herkes nasıl dolandırıldığımı sormuş. Buradan dolandırılmadım. Discord üzerinden dolandırıldım. Hesap ismi versemde bir önemi olmaz yan hesaplardır büyük ihtimale. 3 yan hesap kullanıyordu. Konuşma paternlerine dikkat edin ve her gelen mesaja şüpheyle bakın. Sorgulayıcı bir ton kullanın kolay av olmadığınızı anladığında gidicektir zaten. Sizi bir başka insana yönlendiriyorsa, o adamın bilemeyeceği şeyler sorun cevap verirse engelleyin geçin.

Pilot Bey24

Centipat
Makaleler
1
Yer
Mars
@kel584 hocam siz yine de hesabı verin bize adresi. Biz alıcı gibi davranıp onu yakalayalım.

isimsizkahraman

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kütahya'da biyerde
Herkes nasıl dolandırıldığımı sormuş. Buradan dolandırılmadım. Discord üzerinden dolandırıldım. Hesap ismi versem de bir önemi olmaz yan hesaplardır büyük ihtimale. 3 yan hesap kullanıyordu. Konuşma paternlerine dikkat edin ve her gelen mesaja şüpheyle bakın. Sorgulayıcı bir ton kullanın kolay av olmadığınızı anladığında gidecektir zaten. Sizi bir başka insana yönlendiriyorsa, o adamın bilemeyeceği şeyler sorun cevap verirse engelleyin geçin.

Olay para mı? Nasıl oldu pek anlamadım.

MertV

Picopat
Geçmiş olsun hocam. Tecrübe diyebilirsiniz artık bir dahakine daha dikkatli olursunuz.

Yeni konular

Yukarı