Dolandirma sucuyla hesabim silindi!

Arkadaşlar adam diyor ki birisi bana Discord'dan geldi yanlışlıkla seni rapor ettim deyip bir fotoğraf atmış ve fotoğrafta Steam desteğe bu kişi dolandırıcı falan yazmış destek de gerekeni yapacağız vs. demiş. Diğer kişi bu arkadaşa bir de banlama videosu atmış ki korksun. Dolandırıcı demişsiniz, doğru ama yanlış anlamışsınız arkadaş da biliyor Steam Destek olmadığını.

Yok hocam tamamen benim malligim 20TL'lik skinde gitti napalim bir dahakine daha dikkatli olmak lazim.

Dolandırıcının verdiği herhangi bir sitede oturum açtın mı? Açtıysan dolandırma amacıyla hesabında api anahtarı oluşturulmuş olabilir.
Sign In adresine git, api anahtarı oluşmuşsa sil. Sonra Steam hesabının şifresini değiştir.

Dolandırıcının verdiği herhangi bir sitede oturum açtın mı? Açtıysan dolandırma amacıyla hesabında API anahtarı oluşturulmuş olabilir.
Sign In adresine git, API anahtarı oluşmuşsa sil. Sonra Steam hesabının şifresini değiştir.

Yok hocam acmadim bu isi nasıl yatistircam 50TL'lik skni de almislar. :( ah ne mal adamim.

Geri
Yukarı