Dolap iade kabul edilir mi?

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Geçen Dolap üzerinden krampon satın aldım ve bugün elime geldi.
Fakat sağ kramponda bir sorun var.

Screenshot_20230830-121610_Dolap.jpg

Görselde de gördüğünüz gibi önde bir çöküklük var ve her ne kadar dışarıdan az buz gözüksede içeriden cidden içe çökmüş o tarafı ve gerçekten acıtıyor, tam girmiyor ayağım o bölgeye.
Defodan dolayı iade talebi oluşturdum ve satıcı reddetti. Şimdi dolap ekibi incelecek ve karar verecek.
Adamla konuştuğumda yok kardeşim öyle bir sorun falan diyor fakat ürünün görsellerine baktıgımda almadan önce yoktu öyle bir şey.
Bir de herif elinle içeriden yukarı kaldır düzelir diyor. Zaten yaptım fakat yine içeri göçüyor. Ve şu var demek ki çözüm üretiyorsan sorunu kabul ediyorsun demektir fakat iadeye gelince yok mok diyor.
Siz buna benzer bir olay yaşadınız mı sonuç ne olur yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Geçen Dolap üzerinden krampon satın aldım ve bugün elime geldi.
Fakat sağ kramponda bir sorun var.

Eki Görüntüle 1923519

Görselde de gördüğünüz gibi önde bir çöküklük var ve her ne kadar dışarıdan az buz gözüksede içeriden cidden içe çökmüş o tarafı ve gerçekten acıtıyor, tam girmiyor ayağım o bölgeye.
Defodan dolayı iade talebi oluşturdum ve satıcı reddetti. Şimdi dolap ekibi incelecek ve karar verecek.
Adamla konuştuğumda yok kardeşim öyle bir sorun falan diyor fakat ürünün görsellerine baktıgımda almadan önce yoktu öyle bir şey.
Bir de herif elinle içeriden yukarı kaldır düzelir diyor. Zaten yaptım fakat yine içeri göçüyor. Ve şu var demek ki çözüm üretiyorsan sorunu kabul ediyorsun demektir fakat iadeye gelince yok mok diyor.
Siz buna benzer bir olay yaşadınız mı sonuç ne olur yorumlarınızı bekliyorum.
Dolap'tan çok satış ve alım yaptım. Dolap yetkililerine her şeyi en küçük ayrıntısına kadar anlat. Rapor kısmında en fazla 255 mesaj yazılıyor. O yüzden destek kısmından çok daha detaylı anlat. Ayrıca 'kargolama kötüydü, bu yüzden oldu' dersen direkt kabul ediyorlar. Kendimden biliyorum. Sapsağlam monitr yollamıştım köpük ve pıtpıtlarla. Kutu içinde kutuya koymuştum ama dangalak alıcı monitörü kırıp kargolama kötü dedi. Bil bakalım ne oldu? Ben haksız çıktım boş beleş yere h

Geri
Yukarı