Dolap üzerinden G29 almak

Gapirkont

Kilopat
Ürünü satın alacağım, arkadaş videolarını falan da attı bir sorun yok gibi gözüküyor ama ürün bana geldiğinde kalibrasyon sorunu, gıcırdama gibi herhangi bir sorun olursa iade edebilir miyim? Dolapta iade süreci nasıl işliyor? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Hocam ben dolap üzerinden G29'u sattım, arkadaşa gönderirken yanında faturasını gönderdim böyle bir durumda kullanabilsin diye, belki öyle bir şey talep edebilirsiniz.

Nereden almış ürünü?
Ben Hepsiburada'dan almıştım üşenmedim 1 buçuk sene önceden gelen mail ile faturasını buldum soru işareti kalmaması için.

Trendyol'dan almış, 1-2 saate kontrol edip atacağını söyledi faturayı. Aklımda birkaç soru var hocam. Ürünün 1 yıllık olduğunu söylüyor ama direksiyonun üstündeki mavi çizgi olan yerin mavi kaplaması kalkmış, gümüş renkte orası. 1 yıllık direksiyonda orası kalkar mı sizce? Bir de attığı videoda Logitech'in yazılımında direksiyonu çevirince yazılımda 1 saniye kadar sonra algılıyor. Yani mesela arkadaş direksiyonu çeviriyor, gecikmeli bir şekilde yazılımda dönüyor direksiyon. Uygulamayla alakalı bir durum olduğunu söyledi. Sizde böyle bir şey var mıydı?

Ben de öyle hatırlıyorum uygulamada.
Renk konusu eğer çok kullanıldıysa olabilir emin olamadım.
Trendyol'dan faturayı bulup atsın size.
Ürünü kaça satıyor bu arada ayıptır sorması?
Hocam bu arada şüpheniz çoksa alternatif de arayın.

Ben de öyle hatırlıyorum uygulamada.
Renk konusu eğer çok kullanıldıysa olabilir emin olamadım.
Trendyol'dan faturayı bulup atsın size.
Ürünü kaça satıyor bu arada ayıptır sorması?
Hocam bu arada şüpheniz çoksa alternatif de arayın.

5000TL'ye anlaştık hocam. 4500'e de var bir tane, garantisinin olmadığını söylüyor ama bayağı temiz duruyor. Video istedim atmasını bekliyorum. Eğer o hoşuma giderse onu alabilirim ama garantisi olmaması korkutuyor beni. Bozulursa vs. elimde kalacak çünkü.

Geri
Yukarı