Çözüldü Dolap uygulamasında adresten alım seçildikten sonra ücret alınıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MehmetBey0

Femtopat
Daha fazla  
Dolap üzerinden ürün satışı yaptım. Kargo şirketi olarak Trendyol Express adresten alımı seçtim. Adresten alımda ek ücret alınıyor mu? Alınıyorsa ürünün fiyatından mı çıkartılır?

Çözüm
Merhaba, evet ücretinizden kesilecek ve dediğiniz gibi 3,5 TL kesilir. Adresten alım yerine Trendyol'un belirlemiş olduğu noktalar var oraya bırakabilirsiniz.

Ben öyle yapmıştım.
Dolap üzerinden ürün satışı yaptım. Kargo şirketi olarak Trendyol Express adresten alımı seçtim. Adresten alımda ek ücret alınıyor mu? Alınıyorsa ürünün fiyatından mı çıkartılır?

Ücret kesiliyor diye biliyorum fakat nereden bilmiyorum belki en son parayı alırken eksik veriyordur ama cüzi bir miktardı sanırım.

Alınıyorsa seçeneğin yanında belirtiyorlar, sipariş tamamlandığında ücretten düşüyorlar.

Teşekkürler, (+3,5 TL) olarak belirtilmiş dediğiniz gibi ürünün fiyatından düşürürler.

Ücret kesiliyor diye biliyorum fakat nereden bilmiyorum belki en son parayı alırken eksik veriyordur ama cüzi bir miktardı sanırım.

Teşekkürler. Muhtemelen dediğiniz gibi ürünün fiyatından düşürülür (3,5 TL) olarak belirtilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı