Dolap uygulamasından 2.el iPhone 13 alınır mı?

Merhaba, kişisel tavsiyem olarak bu tarz yüksek fiyatlı şeyleri şansa bırakmayın. Gidin ve ürünü kendi gözlerinizle görün, kontrol edin. Bu yüzden yakınınızda bulunan ürünleri araştırmanızı tavsiye ederim. Fiziksel kontrolü tavsiye etmemin sebebi ikinci el satılan şeylerin hiç bir şekilde güven garantisi olmamasıdır.

Güvenilir mi bilmiyorum ama güvenmek için pek neden vermiyor gibi. Görselde 128 GB olarak verilen bilgi açıklamada 256 GB. Şahsen güvenip iş yapmazdım bu fiyatlarda.

Bu fiyata güvenirliği belirsiz bir telefon yerine 5-6k daha fazla verip hem sıfır hem de iPhone 13'ün çok üstü bir telefon olan s23'ü tercih edebilirsiniz.

Ben de garantisiz ıphone 12 var. Apple'dan pili değiştirdim. Garanti kağıdı ve ödeme yaptığıma dair batarya belgesini aldım. Telefoncu 25 bin TL veririm dedi. Bu adam ıphone 13'e nasıl 25 bin TL istiyor? İmkansız.

Yani dolapta ürün geldikten ve onayladıktan sonra alışveriş tamamlanıyor diye biliyorum fakat sorun şu buradaki satış olan telefon fiyatları nasıl piyasanın bu kadar altında? Benim anlamadığım o.

Yani dolapta ürün geldikten ve onayladıktan sonra alışveriş tamamlanıyor diye biliyorum fakat sorun şu buradaki satış olan telefon fiyatları nasıl piyasanın bu kadar altında? Benim anlamadığım o.

Aslında o kadar da düşük değil iade oluyor diye biliyorum nasıl bir dolandırıcılık yapılabilir Letgo'da 26k ya bulabiliyorum.

Geri
Yukarı