Dolap yapımı

Böyle zanaatlere özeniyorum hep.

Her insanın asıl işi dışında bildiği bir şey olmalı bence.

Ellerinize sağlık.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Asıl işim bu insan emek verince ayrı oluyor, ama 2 sene sonra kendi yaptığım dolabı tanımıyorum hocam.

Ayrıca ; hobi olarak kendi yapmak isteyen arkadaşlara önerim tabiri caizse "gaza gelip" yatar testere alan insanlar var. Onlardan almayın gidin kestirin sonra kendiniz yapın ama kendiniz kesmeyin.

Çok riskli bir iş ama "gülü seven dikenine katlanır".
Hocalarım, bu hobi işleri güzel ama fiziksel uğraş gerektiren işler biraz zor oluyor. Hem maddi olarak hem de fiziksel olarak insanı etkileyebilir. Bunun karşılığı olarak ben bilgisayar üzerinde gerçekleştiriyorum hobileri. Maliyet neredeyse yok, fiziksel olarak da yapılan iş pek az. Bir tek zihinsel olarak yorulunabiliyor bir de göz sağlığı biraz sıkıntıya girebiliyor.

Hocam elinize sağlık bu arada. Güzel olmuş dolap. Ancak mutfak dolabı olacağı için suya karşı nasıl koruma olacak? Onu nasıl sağlıyorsunuz?

Hocalarım, bu hobi işleri güzel ama fiziksel uğraş gerektiren işler biraz zor oluyor. Hem maddi olarak hem de fiziksel olarak insanı etkileyebilir. Bunun karşılığı olarak ben bilgisayar üzerinde gerçekleştiriyorum hobileri. Maliyet neredeyse yok, fiziksel olarak da yapılan iş pek az. Bir tek zihinsel olarak yorulunabiliyor bir de göz sağlığı biraz sıkıntıya girebiliyor.

Hocam elinize sağlık bu arada. Güzel olmuş dolap. Ancak mutfak dolabı olacağı için suya karşı nasıl koruma olacak? Onu nasıl sağlıyorsunuz?
1. Kalite MDF olduğu için sudan pek etkilenmiyor, kenardaki siyahlıklar yani "PVC bant" , MDF'nin içine su girmesini engelliyor ve güzel bir görünüm sağlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı