Dolap'tan MNG Kargo aracılığıyla gönderilen pakete ulaşılmıyor

FCKerem

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, dolap üzerinden laptop sattım. Dün kargoya verdim baktım hala aynı yerde duruyor. Dedim Allah Allah niye böyle oldu? Sonra internette az bir araştırdım bu MNG Kargo'da sıkıntılar çıkabiliyormuş. Daha yeni birisi Şikayetvar'a yazmış kargo kayıp falan hiç kimse de ilgilenmemiş. Böyle bir şey olmuş olma ihtimali var mı? Ya da sadece gözükmüyor mu nerede olduğu? Diğer kargolarda adım adım hangi transfer merkezine gittiğini gösteriyordu bundan şüphelendim.

Arkadaşlar, dolap üzerinden laptop sattım. Dün kargoya verdim baktım hala aynı yerde duruyor. Dedim Allah Allah niye böyle oldu? Sonra internette az bir araştırdım bu MNG Kargo'da sıkıntılar çıkabiliyormuş. Daha yeni birisi Şikayetvar'a yazmış kargo kayıp falan hiç kimse de ilgilenmemiş. Böyle bir şey olmuş olma ihtimali var mı? Ya da sadece gözükmüyor mu nerede olduğu? Diğer kargolarda adım adım hangi transfer merkezine gittiğini gösteriyordu bundan şüphelendim.
Hocam abartmayın bu kadar da, daha dün vermişssiniz. Sanki 10 gün oldu.

Böyle bir şey olmuş olma ihtimali var mı? Ya da sadece gözükmüyor mu nerede olduğu?

Elinizde kargoya teslim edildiğine dair bir belge var ise siz değil onlar düşünsün. En kötü tanzim talebi oluşturursunuz. Belki sistemsel bir sorundur. Düzelir.

Hocam abartmayın bu kadar da, daha dün vermişssiniz. Sanki 10 gün oldu.
Hocam tamam da normalde bir hareket falan olur yani taa yozgat'a gönderiyorum kargoyu.
Normalde şuradan çıktı buraya çıktı diye takip yerinde görmem lazım galiba MNG'de bu normal o yüzden biraz abartmış olabilirim.

MNG kargoda benimde 2 tane kargom var şu an.
2'side kargoya verme işlemi yapıldıktan saatler sonra sisteme kargo alındı diye girildi.
2 kargodada durum güncellemesi olmuyor. Yani MNG kargoyu takipsiz kargo gibi düşünün.

MNG kargoda benimde 2 tane kargom var şu an.
2'side kargoya verme işlemi yapıldıktan saatler sonra sisteme kargo alındı diye girildi.
2 kargodada durum güncellemesi olmuyor. Yani MNG kargoyu takipsiz kargo gibi düşünün.
Tamam hocam ulaştı zaten kargom yerine dağıtıma çıkana kadar hiç güncelleme yapılmadı ama neyseki sorun yok.

Tamam hocam ulaştı zaten kargom yerine dağıtıma çıkana kadar hiç güncelleme yapılmadı ama neyse ki sorun yok.

Benim de aynı şekil dün ulaştı parçalar elime iki kargo farklı şehirlerden geldi ama aynı anda getirdiler. Hızlı geldi küçük sorunlarımız işte bir takip sisteminin sıkıntılı olması. Bir de kargocu beni arayıp abi evdeysen sepet salar mısın diyor :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı