Dolar 14 TL'ye Geriledi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
34.000 USD var 16'dan aldım düştü bekleteceğim mecbur 35 doların zararını mı düşünüyorsun sen :D?

Ben 13'den alarak kumar oynamıştım sen 16'dan büyük kumar oynamışsın hocam. Bende şu an bekletiyorum nasılsa para lazım değil zarara satmaya gerek yok.

Dolar yükselince ülke batıyor da, mantıken dolar düşünce ülkenin kurtulması gerekmez mi sayın çok bilmiş beyefendi :D?
Araba alırken 2 tanede devlete aldıgın ve halkında buna ses çıkarmadıgı bir ülkede doların düşmesi büyük bir etki yaratmıyor. Kaldi ki bu gerçek anlamda türk lirasının deger kazanmasıda degil,son 2 yıl da bozulan imajı " bakın bir konuşma yaptık dolar düştü dünya diz çöktü" hamlesi ile düzeltmeye çalışma. Twitira girersen sizin kitlenin ne havalara girdigini görebilirsin .Ayriyeten beni diger sosyal medya muhalifleriyle karıştırma. Mesela dolar euro dan çok beni son aylarda milli egitimde okul öncesi ahlak egitimi diye kendi zihniyetlerinde nesiiler yetiştirme çabaları ilgilendiriyor. Ahlak kültür falan hikaye. Ayrıca malum kesimin neyi nasıl ahlaksızlık olarak tanımladıklarıda ortada zaten. Ben bununla daha çok ilgileniyorum. Adı konulmamış islam cumhuriyetinde yapılmaya çalışılan islam devrimleri beni daha çok ilgilendiriyor. Sözün özü benim için ülkenin batması sadece dolara baglı degil. Kendilerİnin dedigi gibi yaptıkları sessiz sedasız devrimlerle demografik olarak çoktan battık zaten. İktidarlarının başında söz verdikleri Avrupa birliginden bir Neptün kadar falan uzagız büyük ihtimalle

Haberlerde ekonomistler 3 Ocak'ı işaret ediyor diye haberler gördüm ama ne olduğunu tam anlayamadım ne olduğunu anlayan biri açıklayabilir mi 3 Ocak'ta ne olacak anladığım kadar enflasyon belli olacakmış bu doları düşürür mu arttırır mı?

Haberlerde ekonomistler 3 Ocak'ı işaret ediyor diye haberler gördüm ama ne olduğunu tam anlayamadım ne olduğunu anlayan biri açıklayabilir mi 3 Ocak'ta ne olacak anladığım kadar enflasyon belli olacakmış bu doları düşürür mu arttırır mı?

3 Ocak'ta yabancı bankalar tatili bitecek noel yüzünden kapandı bankalar yabancı olanlar 3 Ocak'ta açıldımı çok kötü olacak kur aniden 25'lere fırlayabilir.

Dolar düşer ama enflasyon artarsa bu illaki dolara yansır ama 25 falan çok ciddi rakamlar o kadar artmaz diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı