Dolar 14 TL'ye Geriledi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yav neden herkes benim yorumlarıma cevap veriyor ki ben sadece ortalık biraz da olsa düzeldi dedim hükümeti savunmadın rte yi savunmadım.

Yav neden herkes benim yorumlarıma cevap veriyor ki ben sadece ortalık biraz da olsa düzeldi dedim hükümeti savunmadın rte yi savunmadım.
Kalkınacağız diyen sensin. Burada dolar neden düştü konusu varken gelip. Dolar alanlar bam diye patladı ya da bizim gibi %60lık kısım diyerek kendini katıyorsun. Aksi takdirde konumuz ekonomi.

Kalkınacağız diyen sensin. Burada dolar neden düştü konusu varken gelip. Dolar alanlar bam diye patladı ya da bizim gibi %60lık kısım diyerek kendini katıyorsun.
Hea sonra da diyor ki benim gibi %60'lık kısım öyle düşünüyor. Ne oldu kardeşim sana katılan 1 kişi bile çıkmadı bir taraflarını yırtıyorsun RTE için de boş işler artık bunlar. Ağzınızda kuş tutsanız fayda etmez. Anca %30 u kandırırsınız siz. Kendiniz çalıp kendiniz oynarsınız bu saatten sonra.

Kısa vadede indirdi ya uzun vadede ne yapacak? Paranızı TL ile tutun döviz kaybınızı biz engelleriz dedi. Galiba 7/25 para basılacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı