Dolar 17,15 TL ve Euro 19,39 TL Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ülkenin batması tabii ki kolay değil hocamda böyle oynak bir kura hiçbir ülke dayanamaz.
Haklısınız fakat uzun vadede dediğiniz doğru kısa vadede değil. Uzun vadede yerimizde sayarsak dayanılmaz.
%90 bu sistem tutmaz ve hep beraber batarız %10 sistem tutar ve herkesi ayakta alkışlarız.
Şuanda bir yola girilmiş durumda keşkelerin bir önemi kalmadı yapılabilecek en mantıklı şey şuanda ülkenin çıkarları doğrusunda adım atmak. Artık şu parti bu parti diye eleştirmek yanlış diye düşünüyorum kibirden uzak ortak bir masada toplanılması gerekiliyor. Erken seçimin çözüm olacağını düşünenler içinde şunu söylemek isterim yönetim değişimi sonrası faiz yükseltilerek kısa süreli kur düşüşleri çözüm değil ve mevcut yönetim tekrar seçilirse daha güçlenmiş olacaktır. Kısacası artık ortak bir masada kararlar alınması gerekiyor.

Haklısınız fakat uzun vadede dediğiniz doğru kısa vadede değil. Uzun vadede yerimizde sayarsak dayanılmaz.

Şuanda bir yola girilmiş durumda keşkelerin bir önemi kalmadı yapılabilecek en mantıklı şey şuanda ülkenin çıkarları doğrusunda adım atmak. Artık şu parti bu parti diye eleştirmek yanlış diye düşünüyorum kibirden uzak ortak bir masada toplanılması gerekiliyor. Erken seçimin çözüm olacağını düşünenler içinde şunu söylemek isterim yönetim değişimi sonrası faiz yükseltilerek kısa süreli kur düşüşleri çözüm değil ve mevcut yönetim tekrar seçilirse daha güçlenmiş olacaktır. Kısacası artık ortak bir masada kararlar alınması gerekiyor.
Hocam izlenilen politikayı destekliyecek hiçbir veri yok halk 50kuruş dolar düşsede alsak derdine düşmüş buna bende dahil. Kendi halkı baştakilere güvenmiyor ki yatırımcılar bizim ülkemize güvensin. Bu mesele artık parti davası olmaktan çıktı herkesin birlik olup bu meseleyi çözmesi lazım. MB müdaheleler dolar almaya teşvik etmekten bir işe yaramıyor hergün 1₺ koyuyor üstüne 20₺ olunca mı duracak ? Sanmıyorum valla bu kur durmaz.

Benzin döküp kibriti çakıyorlar ve alev alıyor. Ertesi gün bir daha benzin döküp kibrit çakıyorlar yine alev alıyor. Sonra gelip "Allah Allah, niye böyle oldu ki ?" diyorlar. Çok garip.

Artık üzülmeyi bıraktım, sevinmeye odakladım kendimi. Sayısı yükseldikçe seviniyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı