Dolar 17 TL Olursa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne yani Gezi 2 mi olsun istiyorsunuz, İstanbul'a yüzlerce bin TL zararı olsun... @Alpi350
Elbet tepki olacak ama sokağa çıkmak mantıksız.
Gezi zamnin da halka saldiran esnaf sinek avliyor. Onlarin musterisi zaten gezici diye tabir edilen kitleydi. Yani zengin kesim. Yoksa benim isim gucum var nasil vakit bulayim da gideyim eylem yapayim.

Zihin egzersizi: Tut ki uyanıp kurun bu şekilde değiştiğini gördünüz. Ne yaparsınız? Sabah manzara nasıl olur? Bu duruma karşı bir planınız, önleminiz var mı?

Alternatif soru: Uzun vadede böyle bir çıkışın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz?

Sanırım yine herkes milyarlık mallarını 3-5 bine satar, bu sefer düşene tekmeyi çakarım.

@Handsome Reis Bu durumu bizim açımızdan düşünme. Esnaf ve dolar ile borçları olan tüm işletme sahipleri ve işçiler ayaklanır. Bu çok ekstrem bir durum. Attığım fotoğrafta zaten ekonomisi bozulmuş Yunanistan halkı sokağa dökülmiş halde.
Benim icim rahat ben getirmedim bu hale devleti derim. VPN acar youtube'da canli izlerim olan biteni. :)

Kesinlikle, Yunanistan'da bankamatiklerde sınır getirmişlerdi çok düşük bir meblağ çekebiliyordun sadece. Tüm bankalardaki hesaplar boşaltılırsa ekonomi daha beter bir hal alır yoksa.
2001 krizinde Türkiye'de de engellenmişti. Dediğin gibi hesaplar boşaltılırsa ekonomi iyice çöker. Bu yüzden bir süre veya kısıtlı bir şekilde izin veriliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı