Dolar ₺18.08

Diyeceklerinizi/diyebileceklerinizi aşağı yukarı tahmin edebiliyorum, peki siz ne yapıyorsunuz? Bunu değiştirmek için ne gibi bir öneriniz var? Sadece "bunu o/onlar yaptı" deyip geçmekle hiçbir şey değişmiyor, dediğim gibi günah keçisi aramaktan kimse hiçbir şey yapmıyor. Toplumda hep bi' "ben yapmadım ki, başkası ilgilensin" zihniyeti var.
Hocam ülkenin ekonomi bakanı, cumhurbaşkanı gibi yetkili kişiler düzeltemeyecek de vatandaş nasıl düzeltecek anlamadım.

Sistem toplacaksanız toplayın ne alacaksanız alın düşer mi diye düşünmeyin DÜŞMEZ Haziran'da 40k ya sıfır alacağım motoru bu ay 60k ya ikinci el alacağım :D

Diyeceklerinizi/diyebileceklerinizi aşağı yukarı tahmin edebiliyorum, peki siz ne yapıyorsunuz? Bunu değiştirmek için ne gibi bir öneriniz var? Sadece "bunu o/onlar yaptı" deyip geçmekle hiçbir şey değişmiyor, dediğim gibi günah keçisi aramaktan kimse hiçbir şey yapmıyor. Toplumda hep bi' "ben yapmadım ki, başkası ilgilensin" zihniyeti var.

14 Yaşında bir Türk genciyim. İsyan etmekten başka ne yapabilirim?

14 Yaşında bir Türk genciyim. İsyan etmekten başka ne yapabilirim?
Boş ver. O kişi demokrasi halkın tümüyle ilgilidir diyerek, daha hiç tanımadığı insanları hükümete oy vermekle suçlamış oluyor. Ben halkın yaptığı şeyden sorumlu değilim.

Demokrasi bu ülkenin ortalama zekasına göre fazla olduğu için cezasını çekiyoruz. Çıkarını düşünen, beynini kullanmayan ve aslında padişahlıkla yönetilmeyi hak eden insanların oylarıyla bugünü yaşıyoruz. Adamlar gerçekten ülke yönetmekten de, ekonomi yönetmekten de anlamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı