Dolar 19,40 oldu

Elimdeki parayı korumak için, Dolar mı yapsam acaba. 60k TL var.
Eğer güvenli bir yere koyabilirsen fiziksel altın al. Altın rezervi olan bir şey olduğu için ileri dönük çok kazandırır.

9 TL'yken 10 olur mu diyorlardı. Tarih, ders almayanlar için tekerrür eder diye boşuna dememişler.

@leftieaf TL'de kalma gibi büyük bir cesareti nasıl gösteriyorsunuz, bize de sırrınızı açıklayın lütfen. 😂

9 TL'yken 10 olur mu diyorlardı. Tarih, ders almayanlar için tekerrür eder diye boşuna dememişler.
2015 yılında kendime bilgisayar alacaktım. Acele ediyordum dolar 2,5₺ üzerine çıkacak diye. Arkadaşım neden acele ediyorsun yazın alırsın işte demişti. Ben de dolar artacak yaza 3₺ olur dediğimde manyak mısın oğlum diyip dalga geçmişti :). Geçen gün aradı beni konusu açıldı keşke 3₺ de kalsaydı dedi :)

Kimse malum bölgesine takmadığı için son zamanlarda. Takmıyorlar dolar işini. Bundan 2-3 sene böyle bir kur olsaydı millet sokaklara dökülürdü.

Valla 1,5 sene önce dolar 9 liradan 18 liraya çıkmıştı benim tek gördüğüm dolar almak için sokağa dökülen insanlardı. Ertesi gün 13 TL'ye düşünce bu sefer de bozdurmak için sokaklara döküldüler.

Geri
Yukarı