Dolar 24₺'ye düştü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1698607347783.png

Nasıl sormuş? Bu adam kim? Google neden buna cevap verdi.

Boş beleş herifin teki kendisi. Google'a falan sorduğu yok, ilk düşüş olduğunda başkaları sordu, Google Türkiye ekibinden birisi teknik arızadır dedi.

Borsa kapalı mesela şu an harem altın uygulamasında 19 lira gözüküyor sok oldum borsa kapalı oldugunu öğrenene kadar 😀

Şimdi şöyle değerlendireyim. Normal bir insanım ekonomi ile alakalı bildiğim hiçbir şey yok.
Genellikle Google'nin tam 29 Ekim'de böyle bir hata yapacağını sanmıyorum. Çok çok özel bir gün olduğu için kur gerçektende düşmüştür.

Arkadaşlar USD TRY paritesi borsaya bağlı değil borsa açık olmadığındada devam eder yurtdışı piyasaları aktif olduğu sürece.

Bırakın şu borsa kapalı şaşırdım muhabbetlerini. Bunu bilmeden de çok yorum yapmayın bence.

Şimdi şöyle değerlendireyim. Normal bir insanım ekonomi ile alakalı bildiğim hiçbir şey yok.
Genellikle Google'nin tam 29 Ekim'de böyle bir hata yapacağını sanmıyorum. Çok çok özel bir gün olduğu için kur gerçekten de düşmüştür.

Ekonomiler milli bayramlara, özel günlere göre şekillenmez.

Arkadaşlar USD TRY paritesi borsaya bağlı değil borsa açık olmadığındada devam eder yurtdışı piyasaları aktif olduğu sürece.

Bırakın şu borsa kapalı şaşırdım muhabbetlerini. Bunu bilmeden de çok yorum yapmayın bence.
Sabah 09:00 gibi güncel kurdan işlem görmeye başlar diye düşünüyorum. Ama bunun evveliyatında eğer 24 bandını göreceksek görmeden evvel benim de satmam lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı