Dolar 4.13 TL / Euro 5.11 TL / Sterlin 5.86 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ülkede gençler mutsuz yaşlılar mutlu. Geleceği inşa etmek için ne kadar güzel bir ortam.

@Recep Baltaş Hocam niye böyle bir şey yazma gereksinimi duydunuzki? Doların yükselmesini neye bağlıyorsunuz da bunları yazıyorsunuz?

@Recep Baltaş Hocam niye böyle bir şey yazma gereksinimi duydunuzki? Doların yükselmesini neye bağlıyorsunuz da bunları yazıyorsunuz?

Buna daha kapsamlı bir cevap yazacağım ama şu tablo aslında her şeyi özetliyor:

10 yillik dolar grafigi.JPG

10 yıllık süre içerisinde doların yükselişi bu. 10 yıldır ülkeyi ben yönetmediğime göre? 10 yıldır Cumhuriyet döneminde kurulan bütün fabrikaları ben satmadığıma göre?

Ha doğrudan sana isim de verebilirim ama bunu yapmadan önce artık iki kere düşünmem gerek. Ya da hiç düşünmesem daha iyi çünkü düşünmek bile suç artık.

@Recep Baltaş Hocam ben buraya teknoloji sitesi diye kaydoldum valla bunları görmek için değil. Bu konuyu görünce şaşırdım doğrusu ve yorumda yapmak istemiyorum.

@DeathStroke123 Ülkemizde teknolojiye yatırım yapılmıyor. Yapılmadığı için de gerekli mercileri eleştiriyoruz, anormal bir durum yok.
Hem bütün parçalar USD ve EUR ile alınıyor, yükselişini eleştirmeyip ne yapalım?

@Recep Baltaş Bende o olayı tam olarak anlamadım hocam. Yani burada kime ne demek istediğinizi anlamadım. Doların 4 tl olmasını sanki iyi birşeymiş gibi haber etmeniz, yazmanızda ki amacı anlamadım. Ha eğer ki konu hükümeti eleştirmekse, söyleyin birlikte eleştirelim. Bu hükümet kötü ise inşallah daha iyi hükümet gelir ama kim yapacak bu işi? CHP mi? Sizin bizim yapmamız gereken bence bu değil. Çalışıp çabalayıp iyi bir yönetici olalım o zaman. Siz veya ben siyasetle bir alakamız yok ki. Neyin ne olduğunu buradan gözlemleyemeyiz. Ve eleştirmek de size bize düşmez. Muhalefet görevini yapsın, hükümet görevini, biz görevimizi. Biz bu devlet için birlik olmalıyız. Gerek yok eleştirmeye. Hepimiz Türkiye Cumhuriyeti Devletine katkı da bulunmak istiyorsak bir olalım. Akp veya Chp. Ne farkeder ki. Başımızda Kemal Kılıçdaroğlu olsaydı sizce durum daha mı iyi olurdu? Sonuç hep aynı. Eğer değişecekse, halkın zihniyeti değişmeli. Görüşüm bu yönde. Hayırlı günler efendim...

@Recep Baltaş Hocam ben buraya teknoloji sitesi diye kaydoldum valla bunları görmek için değil. Bu konuyu görünce şaşırdım doğrusu ve yorumda yapmak istemiyorum.

Bu durumda konuya girmezsiniz ve sorun çözülür. Başlık sadece Dolar, Euro ve Sterlin kurunu belirtiyor. Ama kurlar sizi rahatsız ediyorsa bunun şikayetini bana yapmayacağınızı bilecek yaştasınızdır diye tahmin ediyorum ?

Ha yok, "ben desteklediğim partinin 15 yıllık politikalarının ülkeyi bu hale getirmesinin eleştirilmesinden rahatsızlık duydum" diyorsanız, bunu daha iyi anlarım ;)

Ha ne olur, bir gün teknoloji ürünleri üretmeye başlarsınız ve teknoloji ürünlerini Dolar, Euro veya Sterlin ile almayı bırakırız, o zaman bizim de kuru paylaşmamıza gerek kalmaz.

Konudaki ironiyi anlamayacak durumdaysan, vah haline @NevoiD.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı