Dolar 4.13 TL / Euro 5.11 TL / Sterlin 5.86 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok saçma şeyler yapılıyor. Adam gibi yeni bir parti kurulsun oyumu ona atarım. Şu an mevcut olanların hiç birine oy vermem. Cehennemin 7 katı gibiler. Kime atsan yanıyoruz.
Öyle düşünmemek lazım. Oy atmadığınız zaman seçime etki etmiyorsunuz yani sonuçlara razı oluyorsunuz. Yapmayın etmeyin her oy değerlidir. Düşüncenize en yakın gelen partiye atın oyunuzu ama lütfen kullanın su oyları

Öyle düşünmemek lazım. Oy atmadığınız zaman seçime etki etmiyorsunuz yani sonuçlara razı oluyorsunuz. Yapmayın etmeyin her oy değerlidir. Düşüncenize en yakın gelen partiye atın oyunuzu ama lütfen kullanın su oyları

Demokrasi olmayan ülkede oylar neye yarayacak ? Hile yapıp yine kazanacaklar, kimseden ses yok. Ben yinede oyumu kullanırım.

Söyleyecek söz kalmadı. Bir gecede Dolar ve Mark ikiye katlanmış ülkede ekonomik kriz olmuştu zamanında. Şimdi bir gecede değil uzun vadede yavaş yavaş yükseliyor. Adı kriz değil. Dünyanın en büyük krizini bile insana alıştıra alıştıra verirseniz alışırlar bizde öyle olduk.

"Ehonomi gelişiyor olum dolarla mı egmeg alıoruz" ? Saçmalık ya cidden.

Durun daha muhteremler, bunlar iyi gunlerimiz...

Ekmek 1TL arkadaşlar dolardan bizene. Ekmek bizim her şeyimiz. Mesela ben bilgisayarımı ekmek ile dizdim. Telefonumu ekmekle aldım. Arabamı tam buğday ekmeği ile aldım. Halk otobüsüne çeyrek ekmek ile biniyorum. Benzinimi ekmek ile alıyorum. Doğal gaz faturamı yarım çavdarlı ekmek ile ödüyorum. 25 yıldır her öğün ekmek yiyorum, ekmek içiyorum. Yani aslında ben bile ekmeğim sanırım.

E6853 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Adamlar terör örgütleriyle yapamadıklarını ekonomi ile yapıyorlar.

Dimi ya! Hep bu dış mihraklar.

dimi ya logar.jpg

Amerikanın oyunu arkadaşlar hep. Reyisimiz 2023'de borla dövecek onları!.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı