Dolar 4.5 oldu, sistem toplamayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ben sizin için söylemedim kendi işi olup deli gibi para kazanıp ödemeyen çok kişi var.
Diğer konularda haklısın.
Ayrıca saçma sapan vergilerde var ama ne yazık ki üretim değil vergi ülkesiyiz.
Ödediğim kirada bile vergi var benim ödediğim kira, kirayı alan kişi değil yani ülkemiz tam bir vergi ülkesi başka bir geliri olmayan kurak topraktan beter bir ülkeyiz elalem de desin yol yaptık diye sanki kendi ceplerinden çıktı yolun parası.
Tabi bu konuda da biz suçluyuz insanımız yatırım nedir bilmez cahilin teki çabucak zengin olup bina yapar ağır konuştum kusura bakmayın.
Halk belli Aydın insan az. İlerisini düşünen yok anlık yaşarsak, yapılan haksızlıkları görmezsek çok geriye gideriz daha. Sizin gibiler diyince haliyle böyle düşünmem yanlış değildi. Sizde enazından neyin ne olduğunu biliyorsanız sorun yok.

Dolar düşünce tüm Technopat sistem toplasa dolar gene fırlar tabi. Sonra'da hükümete top'u atar.

Parası olan sistem toplar, zaten sen sistem toplamadan önce o parçalar ülkeye giriyor.

Dolar 10 TL olacak ve cumhurbaşkanımız TL'den bir 0 daha atıp doları Türk Lirasına eşitleyecek. Enflasyon , borsa borcu vs. kalmayacak. 1500 TL'ye 1080'li sistem toplayıp herkes eşit şekilde 120+ fps ile oyun oynacayacak. Kimse aylarca biriktirdiği parasını bilgisayara yatırmayacak ya da kardeşlerimizin harçlığından arttırarak aldığı everestler yerini razerlara bırakacak. Kimse sistemim yeterli mi diye sormayacak. Evet, geleceği böyle görmüyorum.
Yarının ne olacağını bilemeyiz. Hiç belli olmaz.

Aga keşke düşürseydin tahmini...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşasın be dolar seçimlerden sonra ülkemizin istikrarına dayanamayıp 50 kuruşa düştü. İyi ki ekonomiden iyi anlayan arkadaşları dinleyip de seçimden sonra toplamışım sistemi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı