Dolar 6.86

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 196
  • Görüntüleme 7B
Umarım şu virüs illeti bir an önce giderde herkes eskiye döner. O kadar kötü durumdayız ki devlet çaktırmadan para basıyor, bu konuda ciddiyim artık o kadar kötü durumda ki ekonomi. Bir nebze ferahlasın diye para basıp insanlara veriyorlar, yoksa devlet nasıl yardımlar falan versin ki? Bu da bize ders olmuş olur, bu sayede yerli üretime daha çok odaklanırız.
Keşke, yerli üretim biraz benimsense, nerde...

Dolar kolay kolay 5.5'in altına düşmez arkadaşlar. Yerli üretim ile birçok ihtiyacımızı yaparsak altına düşer, ancak bu süre olarak en az 5 yıla tekabül ediyor. Yani bu fiyatlar hiçbir zaman değişmez, eğer Amerika süper gücünü yitirir ise o zaman değişiklik olabilir. Yahut Asya ülkelerinin birleşip ortak bir para çıkarması ve bizim de onların parasına geçmemiz ile olabilir. Yine de kısa bir süre olmaz, tahminen 1.5-2 yıl.

Dolar kolay kolay 5.5'in altına düşmez arkadaşlar. Yerli üretim ile birçok ihtiyacımızı yaparsak altına düşer, ancak bu süre olarak en az 5 yıla tekabül ediyor. Yani bu fiyatlar hiçbir zaman değişmez, eğer Amerika süper gücünü yitirir ise o zaman değişiklik olabilir. Yahut Asya ülkelerinin birleşip ortak bir para çıkarması ve bizim de onların parasına geçmemiz ile olabilir. Yine de kısa bir süre olmaz, tahminen 1.5-2 yıl.
Hocam Amerika'nın süper güç tahtından inmesi çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı