Dolar 7.06 TL oldu!

Hakikaten ya dolar yükseldiği zaman malzeme fiyatını artırdılar fakat bu seviyeye gelmesine rağmen fiyatlarda düşüş olmadı(mobilya sektörü için böyle). Devletin bir el atması gerekiyor.

Herkes aynı şeyi yazıyor evet dolar düşüyor ama hayatımızda kullandığımız ürünlerin fiyatı düşmüyor çünkü korona zamanları Coin'ler için tam bir fırsat haline geldi dolar ve auro düşse de Coin'ler inmiyor mesela şimdi ki bilgisayar ürünlerinin çoğu etherium ve coin değerleriyle inip çıkıyor bir başka sorunsa ne biz ne de başka ülkeler yeterli ürün üretemiyor her açıdan sorunlar var ve diğer sorunda buna bağlı olarak bizim üretim yapamamamız çoğu firma şirket battı kalanlarda krizdeler bu normal bir şey ama maalesef'de acısı cepten çıkıyor çıkmayada devam edecek gibi üretim yapmadıktan sonra hiçbir şey bu ekonomiyi kalkındıramaz başkaları da başka düşünebilir saygım var ama gidip'de kızgın atan VELET'lerin dediklerine karnım tok.
Hakikaten ya dolar yükseldiği zaman malzeme fiyatını artırdılar fakat bu seviyeye gelmesine rağmen fiyatlarda düşüş olmadı(mobilya sektörü için böyle). Devletin bir el atması gerekiyor.

Dostum fabrikalar üretim yapmıyor dışarıdan alınca da pahalı geliyor dolar düştüğü için yabancı ürünleri almaya başladık stoklardada sorun yaşanıyor yani bu devletin elinde olan bir şey değil devlet istese de bunun önüne pek geçemez sokağa çıkma yasakları kalksa bu seferde yasak koyun diyen affedersin enayiler çıkacak konuşacak bu millet sadece bilmeden her şeye atlıyor artık bu durumdan bıktım ama elde olan bir şey yok.

Arkadaşlar fazla dusmesıne aldanmayın daha Halkbank davası var, S400 yaptırımları gelecek mi bunlar soru ısaretı şu an uzun uzadıya yazamam ama 2 ceyrek de dolar artıs gosterebılır.

Arkadaşlar fazla dusmesıne aldanmayın daha Halkbank davası var, S400 yaptırımları gelecek mi bunlar soru ısaretı şu an uzun uzadıya yazamam ama 2 ceyrek de dolar artıs gosterebılır.

Maalesef öyle asla tahminler tutmaz hep tahminler dışında arka planlar devreye girer aslında ekonominin kötü olmasını devletede bağlamıyorum artık çünkü 20 yıl boyunca darbe isyan virüs ambargo savaş terör neler neler yaşadık hangi devlet bunu görmüş ki? Artık bende devleti anlamaya başladım.

Geri
Yukarı