Dolar 8.20 Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben neden 16 yaşımda siyasetle bu kadar iç içeyim ki? Neden evimde, içimde stres olmadan bir oyun keyfim yok? Oyun keyfim kalmadı hiç bir keyfim kalmadı yeter artık yeter.
Neden olmayasın ki? TR'nin kanunu gibi, bu foruma siyaset tartışmalara girdim ki, sağ çıkamadım...

Haklısın, en azından ekonomide %5.9 büyüme var...

Ülkeyi sel götürüyor, halk olarak bizde sürükleniyoruz.

2023'e kalmayabilir. Belki bir şekilde seneye referandum veya erken seçim olur öbür türü aday olması zor ama içimden bir ses bu adamın ölene kadar cumhurbaşkanı kalacağını söylüyor.
İnşallah bir an önce erken seçim olur da deviririz şunu. Ölene kadar kalır gibi o ihtimal %90, inşallah ölür.

Ben neden 16 yaşımda siyasetle bu kadar iç içeyim ki? Neden evimde, içimde stres olmadan bir oyun keyfim yok? Oyun keyfim kalmadı hiç bir keyfim kalmadı yeter artık yeter.
Çünkü Türkiye'de yaşıyorsun.
Ekonomiyi batırdıktan sonra gelen pişmanlık hissi...
Pişmanlık hissi duymadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
İnşallah bir an önce erken seçim olur da deviririz şunu. Ölene kadar kalır gibi o ihtimal %90, inşallah ölür.
Hala hatırı sayılır bir kesim "Başqomtan nerdogan!" diyor sen devirmekten bahsediyorsun.
Erdoğan'a en çok oy veren taraf yaşlı kesim zaten.
Ölüm korkusuyla kavrulan, belki dakikalarını sayan, 7/24 Namaz kılıp şükreden kesim.
Z Kuşağı da uyanıyor yavaştan, hadi bakalım neler olacak gelecekte.

Şu an Google güncellenmiş ve 8'lere görünmeye başlamış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı