Dolar 8.30 oldu

Bu konular sıkmadı mı diyenleri hiç anlamıyorum. Görmezden gelince bu sorun olmamış yokmuş gibi olmuyor malesef. Malesef bu gerçekten kaçamayız. Burda bu konular sevinçten açılmıyor kimse kusura bakmasın hepimizi etkileyen bir durum ve hepimizi çok üzen bi durum. Fakat bir çok kişinin umurunda olmayan bi durum aynı zamanda. Burada konu açılmasını doğru buluyorum gerekirse hergün görelim. Hiç görmeyen farkında olmayanlar da bilgilensin durumun ciddiyetini. Bu konular altında nelerin zarara uğrayacağını öğreniyorlar. Toplumun bilgilenmesi için bence çok iyi oluyor.

Kaldı ki konuları orda görüyor olmanız bişey değiştirmez sonuçta kimse size zorla tıklatıp açmıyor. Görmezden gelmek isteyen bu sorun yokmuş gibi yapmak isteyenler yine devam edebilirler. Yani çok saçma gelip artık sıktı demek.

Arkadaşlar yalvarırım elinizde ne kadar para varsa dolara çevirin derim ben. Öyle bir karınız olur ki... Ben de burslu bir öğrenciyim bu sene kazandım ve elimdeki ilk bursumu bu hafta dolara çevireceğim. Bence siz de öyle yapın.

Geri
Yukarı