Dolar 9,14 oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz kendi memleketinize bu kadar neden kötü gözle bakıyorsunuz? Benim demek istediğim Afrika'nın en aç ülkesinde bile para birimi daha değerli. Üretim mi var, insanları aç?
Hiçbir Rus, ülkesini kötülemiyor. Sizce Ruslar bizden daha mı refah?
Ömrünüzde hiç Rusya'ya gittiniz mi?

Ben 40 yaşındayım, doğru düzgün konuşan başım üstüne ama aktroll vb ifadeleri aynen iade ediyorum. Terbiyenizi takının!
İstediğinize oy verin. Örnek İstanbul, Ankara, İzmir. Uçuyorlar. Halk çok memnun değil mi? İstanbul'da ne kadar tanıdığım varsa Ekrem beye oy verdiği için pişman. Benim size anlatmak istediğim koskoca ABD başkanı sizi düşünüyor ve sizin için hükümeti düşürecekmiş. Dolar 1 TL olacak, müjde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk lirasından bir sıfır atacağımız için çok şanslı hissediyorum(!)
Yok 10 sıfır koyalım, Dolar 1000 TL falan olunca da 4 sıfırı atalım. ne oldu dolara 1 dolar - 1 TL
indir (1).jpeg

Windows 7 kullanan bilgisayarını değiştirememiş, AKP savunuyor. İşte akp seçmeni bu arkadaştır. Bu şükürcü zihniyet ülkenin en büyük sorunudur.

İş yerin bilgisayarı olabileceğini bile düşünemiyorsun bir de Rizeli hemşehri olacaksın, yazık... Neyse sizin için her şey güzel oluyormuş zaten, kolay gelsin.

Windows 7 kullanan bilgisayarını değiştirememiş, akp savunuyor. İşte akp seçmeni bu arkadaştır. Bu şükürcü zihniyet ülkenin en büyük sorunudur.

Arkadaş Japonya'da asgari ücretin 1600 dolar olduğundan,
Rusya'da benzin ve doğal gaz gibi şeylerin ucuz olması ve kendi tarımı yapmasından ayrıca Çin'in dünyanın en büyük üreticilerinden olduğundan bir haber.

İş yerin bilgisayarı olabileceğini bile düşünemiyorsun bir de Rizeli hemşehri olacaksın, yazık... Neyse sizin için her şey güzel oluyormuş zaten, kolay gelsin.
Bir Laz olarak söylüyorum ki. Başımıza ne geldiyse sizin gibi aynı şeyleri tekrarlayan gerici Lazlar yüzünden geldi.

Hiçbir Rus ülkesini kötülemiyor sizce Ruslar bizden daha mı refah?
Ülkesinden nefret ettiği için doğalgaz sistemini havaya uçuran Rus var. Uçağı alıp Trabzon'a kaçan Rus pilot var. Ne geveliyorsun sen be?

Son düzenleme:
0 Dolar 0 TL, sorun yok gibi duruyor.

Arkadaş Japonya'da asgari ücretin 1600 dolar olduğundan,
Rusya'da benzin ve doğal gaz gibi şeylerin ucuz olması ve kendi tarımı yapmasından ayrıca Çin'in dünyanın en büyük üreticilerinden olduğundan bir haber.
Birde enflasyon büyük bir etken hocam. Örneğin; japonya da enflasyon yok denecek kadar az.

Ben 40 yaşındayım doğru düzgün konuşan başım üstüne ama aktroll vb ifadeler aynen iade ediyorum terbiyenizi takının!
Sedat Peker boşuna demiyor 40 yaş üstünü kaale almıyorum diye. Sizi kim kaale alsın ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı