Dolar daha fazla artar mı?

Hocam sakına acele etmeyelim daha indirime girer kafasına girmeyin. Bunu büyüklerimiz çok yapıyor. Alacağınız ürüne paranız yetiyorsa en kısa zamanda alın derim.

Ytd yazdığınızda herhangi bir anlamı yoktur hocam yatırım tavsiyesi değildir yazmalısınız.
Bunu gerçekten bende merak ediyorum. Bizler noter onaylı yatırım uzmanları değiliz. Biz artacak diyince artması, düşecek deyince düşmesi olmuyorsa bunlar bize bağlı değildir demektir. Öyle bir durumda birisi, sen artacak dedin aldım düştü. Senin yüzünden zarar ettim diye hakkımızda dava açabiliyor mu? Açmasını geç bir sonuç çıkıyor mu? Bu kadarda saçmalık olmaz zaten, kimse kimsenin paralı yatırım uzmanı değilse dediklerinden hak iddia edemez. Eğer öyle olsa, Cumhurbaşkanı aralık sonu kur çıkıyor ama kısa sürede tekrar düşecek dedi e TL de kaldık ama düşmedi. O zaman onu da dava edelim. :) Yani merak ettiğim konu bu uygulamanın kanunun bir karşılığı var mı, her ekonomik görüştü "yatırım tavsiyesi değildir" dememiz mi gerekiyor arkadaş.

Bunu gerçekten bende merak ediyorum. Bizler noter onaylı yatırım uzmanları değiliz. Biz artacak deyince artması, düşecek deyince düşmesi olmuyorsa bunlar bize bağlı değildir demektir. Öyle bir durumda birisi, sen artacak dedin aldım düştü. Senin yüzünden zarar ettim diye hakkımızda dava açabiliyor mu? Açmasını geç bir sonuç çıkıyor mu? Bu kadar da saçmalık olmaz zaten, kimse kimsenin paralı yatırım uzmanı değilse dediklerinden hak iddia edemez. Eğer öyle olsa, Cumhurbaşkanı aralık sonu kur çıkıyor ama kısa sürede tekrar düşecek dedi e TL de kaldık ama düşmedi. O zaman onu da dava edelim. :) yani merak ettiğim konu bu uygulamanın kanunun bir karşılığı var mı, her ekonomik görüştü "yatırım tavsiyesi değildir" dememiz mi gerekiyor arkadaş.

Evet dava açılabilir ama bugüne kadar açan ya da açıp sonuç alan duymadım evet her yatırım içeren cümlenin sonuna yatırım tavsiyesi değildir demeniz gerek.

Evet dava açılabilir ama bugüne kadar açan ya da açıp sonuç alan duymadım evet her yatırım içeren cümlenin sonuna yatırım tavsiyesi değildir demeniz gerek.
Misal XX enstruman artabilir veya düşebilir. Ben öyle düşünüyorum demek, zaten bir tahmin içeriyor, neden yeterli görülmüyor ki. Bu uygulamayı çok fazla görüyorum, lakin şehir efsanesi mi yoksa kanunen "artar veya düşer" beyanlarının yatırım tavsiyesi olmadığını belirtilmelidir diye bir hüküm mü onu merak ediyorum. Diğer türlüde çok saçma. Ne diyeceksin hakime, falan falan sitede abc1234 nicki birisi bana doların artacağını söyledi, aldım ama düştü. Onun yüzünden para kaybettim para mı geri mi istiyorum, diyorlarmış. :)) Hakimde demiyordu xxxx git lan xxx 😆

Geri
Yukarı