Dolar dengesizliği

Daha yeni Erdoğan faizi düşürmeye devam edeceklerini söyledi, yükselteceklerini söylese daha da karışır piyasa bence.

Onun emir subaylığını yapan kavcıoğlu ve Nebati'yi neden görevden alsın ki, tam da istediği kişiler.

Hocam yalnız yakın zamanda mevduat faizleri artacak. Geçenlerde N Kolay faizini arttırdı. Genellikle N Kolay faizini arttırınca diğer bankalarda 1 puan faiz arttırıyor.

Hocam yalnız yakın zamanda mevduat faizleri artacak. Geçenlerde N Kolay faizini arttırdı. Genellikle N Kolay faizini arttırınca diğer bankalarda 1 puan faiz arttırıyor.
Bankalar kendi kararlarını veriyorlar artık. Merkez Bankası faiz düşürdüğü zamanlarda, bankaların faiz artırdığını gördük.

Sabah saat 8 civarlarında, Dolar 16,13. Euro 17,04 civarlarına kadar düştü. Dolarları, Euroları topladım. :D

Hala alım fırsatı var, almak isteyenler hiç beklemesin. (Yatırım tavsiyesi değildir!)

ss.png

Son düzenleme:
Sabah saat 8 civarlarında, Dolar 16,13. Euro 17,04 civarlarına kadar düştü. Dolarları, Euroları topladım. :D

Hala alım fırsatı var, almak isteyenler hiç beklemesin. (Yatırım tavsiyesi değildir!)

Eki Görüntüle 1433055
Takip ettim sabah. Gece de BDDK önceki kararını birazcık gevşetti. Saat 11'i bekliyordum oran için. Fakat KKM'ın kur oranı 10:30'da açıklandı. Şuanda da kendine 16,70 gibi bir yer edindi. 16 ile 17,50 arası yürek dayanmıyor artık.

Kurlarda düşüş tekrar başladı.

Yatırımcıları panikletip, elinde ne var ne yok sattırmaya çalışıyorlar.

Unutmayın, her düşüş, bir alım fırsatıdır. Malınızı kaptırmayın.

ss.png

O ilgili şirketler manevra yapmadılar henüz (sanırım). Küçük yatırımcı gün içinde 16,73'i görünce KKM'e atlamıştır bence. Faiz falan da artık belirleyici olmuyor gibi. Yani bu iş artık oradaki şirketlere bağlı gelişecektir (sanırım :D).

Her düşüş alım fırsatı diyenlerle bir gün kavga edeceğim. Bırakın düşsün doların yükselmesi zaten daha fazla enflasyon demek.

Kalıcı bir düşüş için çözüm yapmıyorlar. Dolara çok meraklı değiliz. Paramız değer kaybetmesin diye mecburen alıyoruz. Adam akıllı bir sistem yapsalar, kimse dolar almaz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı