Dolar düşer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yatırım tavsiyesi değildir. Yaklaşık 1 ay sonra halk bankasının davası görülecek asıl dananın kuyruğu o zaman kopacak. Şimdilik merkez bankası eksi rezervlere gidiyor ancak illa bir yerden sonra limitleri dolacak. Sonrasında ne olur Allah bilir.

24 Haziran'da reisimize yetkiyi verdik, çok şükür bu günleri gördük. 2023'de tekrar seçeceğiz, daha iyi günler bizi bekliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zaten şuan kim yönetiyor ki? 2023'de işler değişir gibime geliyor.

Hocam sanırsam ünlem unuttunuz😃
Yatırım tavsiyesi değildir. Yaklaşık 1 ay sonra Halk Bankası'nın davası görülecek asıl dananın kuyruğu o zaman kopacak. Şimdilik Merkez Bankası eksi rezervlere gidiyor ancak illa bir yerden sonra limitleri dolacak. Sonrasında ne olur Allah bilir.
Bahseder misiniz biraz? Nedir bu, neden böyle bir dava var? 2. görüşüm bunu, araştırdım biraz elle tutulur bir şey bulamadım.

Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere dolar şu an 8.34 TL. Dolar yaklaşık 10 gün önce 7.22 liraydı ve toplayacağım bilgisayar 3600 TL civarı idi. Tabii dolar sağ olsun şu an 4000 TL civarlarında. Sizce dolar düşer mi veya Türkiye ekonomik krize girer mi?
İnşallah düşer.
15 yıl sonra düşebilir.

Siyasi kutuplaşma biter, üretimin seviyesi artar, salgında hız düşer ya da sonlanma olur, ekonomik reform sağlanır, eğitimde iyileştirme yapılır, özgürlük noktasında atılımlar gelirse dövizin düşmesi ya da yerli para birimin değerlenmesini konuşur duruma varırız.

Peki bu saydıklarım gerçekleşebilir mi? Hayır.

Dolar düşmez. TL değer kazanır.
Siyasi kutuplaşma biter, üretimin seviyesi artar, salgında hız düşer ya da sonlanma olur, ekonomik reform sağlanır, eğitimde iyileştirme yapılır, özgürlük noktasında atılımlar gelirse dövizin düşmesi ya da yerli para birimin değerlenmesini konuşur duruma varırız.

Peki bu saydıklarım gerçekleşebilir mi? Hayır.
Ayenen öyle.

Zaten şu ankim yönetiyor ki? 2023'de işler değişir gibime geliyor.

hocam sanırsam ünlem unuttunuz😃

Bahseder misiniz biraz? Nedir bu, neden böyle bir dava var? 2. görüşüm bunu, araştırdım biraz elle tutulur bir şey bulamadım.

Liseliler sırf sınavları yüzünden yanlış partilere oy verecekler. Chpnin şu an tek yaptığı gençlerin oylarını almaya çalışmak. Chp ülke başına geçerse ülke tamamen gider.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı