Dolar düşer mi?

Cevaplarınız

• Düşer

• Düşmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
123213.png

Dwm 2015-11-21 19-34-34-82.jpg
Dolar ne olur daha düşer mi çıkar mı?Ekonomi konusunda uzman kişiler en fazla 2.77 TL ye falan düşer diyor. Ha tabi onlar ne zamana kadar hesap yapmış orasını bilemem. Eğer maddi konuda sıkıntın varsa Webdenal adlı siteden satın alabilirsin. Ucuz ve güvenilir bir site. Bana dolar fazla düşmez gibi geliyor. En fazla 2.50 TL ye kadar düşer.

Bize sadece dua etmek düşüyor. Düşer mi düşmez mi biz bilemeyiz. Sadece toplu halde dua edin belki kabul olur.

Biraz daha araştırdım ve acı sonucu buldum. Dolar kısa vadede azıcık düşebilirmiş ancak çoğunluk yüksek olacağı yazıyor. Yani bol bol dua edin. Mahalleyi toplayın toplu dua edin hatta. Yükselmesi bizim için kötü olur. Sadece bilgisayar değil her konuda doların yükselmesi ekonomiyi çok kötü etkiliyor.

2.70 ile 2.90 arasında gidip gelir diye düşünüyorum bence ne olur ne olmaz bekletmeye gelmez doların ne olacağı belli değil.

Çaresi beklemek ama hükümet kurulunca düşer diyorlar, nede olsa ekonomi sistemimiz "ekosiyaset" olduğu için olanları izlemek şart.

Çaresi beklemek ama hükümet kurulunca düşer diyorlar, nede olsa ekonomi sistemimiz "ekosiyaset" olduğu için olanları izlemek şart.

Hükumet daha kurulmadı mı? Bende gündemi takip ettiğimi sanırdım. Bu arada dolar en fazla 2.77 TL ye düşermiş çok büyük sıkıntıdayız. Bir aralar dolar 1 liraya eşitti. Keşke gene böyle olsa.

Adamlar müneccin mi? Nereden bilecekler ne olacağını? Bizim yapmamız gereken dua etmek sonra da beklemek.

Hükumet daha kurulmadı mı? Bende gündemi takip ettiğimi sanırdım. Bu arada dolar en fazla 2.77 TL ye düşermiş çok büyük sıkıntıdayız. Bir aralar dolar 1 liraya eşitti. Keşke gene böyle olsa.
Dolar için v-sync tuşu olsaydı keşke.
Hayal gücüme hayran kaldım

2,85 eşiği kırıldı. Demek ki 2.70'li günler şu an için daha olası görülüyor. İnşallah düşer de adam gibi sistem toplarız :)

Yaza kadar kısa süreliğine yükselmesi işime gelir. Ayıptır söylemesi biraz dolar var da :D . Yükselsin bozdurayım sonra düşsün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı